Barwy szczęścia
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 19953
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Odcinek 2915. Będzie nią zauroczony. Straci dla niej głowę?

W 2915. odcinku "Barw szczęścia" (emisja 9 stycznia w TVP2) Justin (Jasper Sołtysiewicz) będzie akurat w fitness klubie, gdy dostanie wiadomość, że pianista, który wieczorem miał wystąpić na zorganizowanej przez niego imprezie, nie zjawi się w hotelu. Niewiele myśląc, poprosi Reginę (Kamila Kamińska), by uratowała mu skórę. Czapla, choć niechętnie, zgodzi się zagrać.

Regina, widząc wściekłego Justina przy recepcji w jej fitness klubie, zainteresuje się, co jest powodem jego zdenerwowania.

- Facet miał dziś zagrać koncert w hotelu. Wszystko miałem dopięte na ostatni guzik, a on mnie wystawia do wiatru - powie jej Skotnicki.

Nagle na twarzy Justina pojawi się uśmiech.

- Przecież ty jesteś pianistką! - stwierdzi.

- Zagrasz zamiast niego? - zapyta Czaplę.

"Barwy szczęścia": Odcinek 2915. Justin zdradzi Oliwce, że Stański chce ją zwolnić

Choć Regina zacznie przekonywać, że od dawna grywa sporadycznie, jedynie od wielkiego święta, Justin uprze się, by wystąpiła.

- Tak z biegu, bez przygotowania, ustalonego repertuaru? No i pracuję... A poza tym nie mam opiekunki dla Kamila - Czapla sięgnie po argumenty, według niej, nie do podważenia.

Reklama

- Jestem pod ścianą - westchnie Skotnicki.

- Błagam. Uratujesz mi tyłek - doda.

Regina w końcu zgodzi się zagrać, więc Justin pojedzie do hotelu, by załatwić koleją ważną sprawę - poinformować Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska), że Bruno (Lesław Żurek) polecił mu znaleźć nową kosmetyczkę na jej miejsce.

- Ostatnio nie można było na ciebie liczyć, a po aferze z Rafałem musimy dbać o reputację hotelu - stwierdzi.

Skotnicki zasugeruje Oliwce, by porozmawiała ze Stańskim, a wcześniej poprosiła swoje stałe klientki, żeby wrzuciły do internetu kilka dobrych słów na jej temat.

- Sorki, że przekazuję ci złe wieści, ale wolę, żebyś wiedziała to ode mnie - powie.

"Barwy szczęścia": Odcinek 2915. Regina zrobi na Justinie piorunujące wrażenie

Tymczasem Regina zadzwoni do Grzelaków, by poprosić ich o zajęcie się jej synkiem. Aldona (Elżbieta Romanowska) bez wahania podejmie się opieki nad chłopczykiem.

- Dawno nie grałam dla publiczności i chcę jak najszybciej tam pojechać i się trochę rozegrać przed koncertem - wyjaśni jej Czapla.

- Idź, graj i niczym się nie przejmuj. A my tu z Kamilkiem porobimy biznesy, posprzedajemy ogóreczki, wyskoczymy na plac zabaw - zadeklaruje Borys (Jakub Wieczorek).

Pół godziny później Regina zasiądzie do fortepianu.

- Mam tremę - wyzna Justinowi, gdy ten zapyta, czy czegoś potrzebuje.

Gdy Czapla zacznie grać, Skotnickiego zamuruje. Nie będzie w stanie oderwać oczu od Reginy, jakby rzuciła na niego jakiś urok. Serce zacznie walić mu jak oszalałe, a w głowie zaświta mu myśl, że kobieta, której gry słucha, jest... zjawiskowa. Czyżby w jednej chwili stracił dla niej głowę?

Zdradzamy, że Justin postanowi organizować w hotelu cykliczne spotkania przy muzyce oraz winie i zaproponuje Reginie, żeby była ich główną gwiazdą. Czy Czapla przyjmie ofertę?

"Barwy szczęścia": Odcinek 2915. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Na emisję 2915. odcinka "Barw szczęścia" TVP2 zaprasza we wtorek 9 stycznia o godzinie 20.10.

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy