M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392366
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1801. W końcu to wyzna. Da byłemu mężowi szansę?

W 1801. odcinku "M jak miłość" (emisja 29 kwietnia o godz. 20.55 w TVP2) Marta (Dominika Ostałowska) w końcu przyzna, że czuje coś do Jacka (Robert Gonera). Mężczyzna poprosi ją, by dała mu szansę, lecz ona boi się kolejnego zranienia. Czy Barbara (Teresa Lipowska) rozwieje wątpliwości córki?

"M jak miłość": Odcinek 1801. Szczere wyznanie Marty

W nowym odcinku "M jak miłość" Marta przyjedzie na wieś razem z Jackiem, a ten – podczas krótkiego spaceru – na nowo poprosi byłą żonę, by dała mu szansę. 

- Możemy zagrać w otwarte karty? Dlaczego ostatnio mnie unikasz? 

- Unikam? Nie, nie sądzę, żeby…

- Przecież widzę, co się dzieje... Znam cię nie od dziś! 

- No, dobrze, masz rację! Może... trochę się przestraszyłam... Nagle zdałam sobie sprawę, że ta znajomość… stała się dla mnie zbyt ważna. A ja jestem już w takim wieku, na takim etapie życia, że… bardziej od samotności, boję się kolejnego zranienia. I chyba nie chcę sprawdzać, czy bym sobie z nim poradziła…

Reklama

- Słuchaj, ja też nie wiem, do czego to zmierza i nie mogę ci niczego zagwarantować ani obiecać… Ale jedno wiem na pewno. Jesteś i zawsze byłaś jedną z najważniejszych osób w moim życiu... Naprawdę nie chcesz spróbować?

"M jak miłość": Odcinek 1801. Barbara wesprze córkę

Barbara – widząc, jak bardzo córka jest po rozmowie z Mileckim rozdarta – tym razem stanie po jego stronie. Uznając, że naprawdę mógł się zmienić, a Marta znów ma szansę na szczęście.

- Kochanie… Widzę, że czujesz się samotna… i to już od dawna. Wiem, że Jacek bardzo cię kiedyś skrzywdził... Ale zanim to się stało, był ci naprawdę bardzo bliski… Może znów mógłby taki być? Nie warto skazywać się na samotność ze strachu, lęku... Życie jest takie kruche i tak szybko mija, że może warto czasem zaryzykować? Nawet ze świadomością, że tym razem może… znów się nie udać? 

- Naprawdę tak myślisz, mamo?

W finale seniorka zaprosi za to Jacka na rodzinną kolację…

Czy dzięki niej Marta zdobędzie się na odwagę i... otworzy serce na miłość?

"M jak miłość": Odcinek 1801. Kiedy i gdzie emisja?

Zdradzamy, że 1801. odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany w poniedziałek 29 kwietnia o godz. 20.55 w TVP2.

Czytaj więcej: "Na dobre i na złe": Odcinek 921. To już koniec! Wyrzuci go z domu!

www.mjakmilosc.tvp.pl/
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy