M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 391513
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1748. Lawina nieszczęść przed ślubem. Cudem powiedzą sobie "tak"!

Zanim Kasia (Paulina Lasota) i Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) powiedzą sobie "tak" w 1748. odcinku "Emki" (emisja we wtorek 10 października o godz. 20.55 w TVP2), przeżyją całą serię nieprzyjemnych niespodzianek. Lecz ten chrzest bojowy tylko wzmocni łączące ich uczucie…

Państwo młodzi wymyślą sobie, że przysięgę ślubną złożą nad Bałtykiem, a nad morze dotrą – razem ze świadkami Anetą (Ilona Janyst) i Olkiem (Maurycy Popiel) – na jednośladach. Niestety, tuż przed samym wyjazdem Chodakowski odkryje, że jego motocykl nie działa. Sytuacji nie uratuje nawet wezwany na pomoc Marcin (Mikołaj Roznerski). 

"M jak miłość": Odcinek 1748. Kasia i Jakub na swój ślub dotrą autostopem

Ostatecznie więc przyjaciele pojadą na ślub autem, które również zepsuje się na trasie. Jednak cała czwórka szczęśliwie dotrze do hotelu… autostopem. Tyle że na miejscu na pannę młodą czekać będzie kolejna niemiła niespodzianka. Nieoczekiwanie bowiem recepcjonistka przekaże jej prezent w postaci szampana od wyrodnej siostry.

Reklama

Nic więc dziwnego, że Stawska od razu straci humor. Lecz Kuba zdoła skutecznie narzeczoną pocieszyć, ale tylko do chwili, gdy ta odkryje, że jej suknia ślubna została w Warszawie, a restauracja, w której miało odbyć się wesele, ma awarię i jest zamknięta!

- Jezus, Maria, w tym amoku nie zabrałam swojej sukni ślubnej! – zreflektuje się pani doktor.

- Kochanie... to nic! Najważniejsze, że my tu jesteśmy, ty i ja… I dzisiaj weźmiemy ten ślub, na przekór wszystkiemu! – zapewni ukochaną detektyw.

- W sumie… mam welon. To wystarczy… - odetchnie z ulgą Kasia. 

"M jak miłość": Odcinek 1748. Piramidalna awantura świadków o nieślubnego syna

Niestety, to jeszcze nie koniec nieszczęść, jakie dopadną nowożeńców. Chwilę przed złożeniem przysięgi małżeńskiej do uczestników uroczystości dotrze sensacyjna wiadomość, że będący świadkiem Olek ma nieślubne dziecko, a jego synek natychmiast potrzebuje operacji ratującej życie. Temperamentna Aneta będzie bliska urwania głowy mężowi, zwłaszcza że ten pójdzie w zaparte, że to nie on jest dzieckiem swej dawnej.

- Wyobraźcie sobie, że Borys będzie miał braciszka! – oświadczy wściekła Chodakowska.

- Gratulacje, kochani…

- Dzięki, ale tylko Olkowi się należą! – syknie Aneta.

"M jak miłość": Odcinek 1748. Stawska i Karski będą mieli wesele na plaży!

W finale romantyczny ślub nad Bałtykiem dojdzie jednak do skutku, a związek Kasi i Jakuba pobłogosławi zaprzyjaźniony z parą ksiądz Grzegorz (Paweł Janyst).

- Co Bóg złączył, człowiek niech nie rozdziela. Małżeństwo przez was zawarte, ja, powagą Kościoła katolickiego, potwierdzam i błogosławię w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego...

Po uroczystości odbędzie się oczywiście wesele - na plaży i z frytkami na wynos w menu.

"M jak miłość": Odcinek 1748. Kiedy i gdzie obejrzeć?

1748. odcinek "Emki" zostanie wyemitowany we wtorek 10 października o godz. 20.55 w TVP2.

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy