M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 391513
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1745. Piotrek wyjedzie do sanatorium. Zostawi Kingę i dzieci

W 1745. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 2 października o godz. 20.55 w TVP2) Piotrek (Marcin Mroczek) będzie zmuszony do wyjazdu do sanatorium, gdzie spędzi aż trzy tygodnie. Kindze (Katarzyna Cichopek) oraz dzieciom towarzystwa będzie dotrzymywać Marysia (Małgorzata Pieńkowska).

W nowym odcinku "M jak miłośćPiotrek wyjedzie na trzy tygodnie do sanatorium, Kingę oraz dzieci zostawiając pod opieką Marii, która specjalnie weźmie urlop i przeprowadzi się na Deszczową. Gdy Zduńska spróbuje zaprotestować, mąż od razu wejdzie jej w słowo: 

- Kochanie… Nie dasz sobie rady sama. Czwórka dzieci, tato z nogą w ortezie, twoja mama w kiepskiej formie, na lekach, no i jeszcze bistro… Decyzja już dawno zapadła. I nie masz w tej sprawie nic do gadania!

Reklama

"M jak miłość": Odcinek 1745. Marysia wesprze Filarską w trudnym momencie

Rogowska w końcu otoczy opieką nie tylko synową, ale też Filarską… Nakłaniając Krystynę – gdy ta opowie jej o swoich uczuciach po śmierci męża – by zdecydowała się na psychoterapię.

- Mam wrażenie, że moje życie się zatrzymało… Pękło… w momencie, kiedy umarł Wojtek. I teraz już… nie potrafię go posklejać. Wiem, że nie powinnam tak mówić. Przecież mam dzieci, cudowne wnuki, ale… nic na to nie poradzę. Po prostu nie mam siły wstawać, ubierać się…

Zaraz po chwili doda:

- Każdego dnia mobilizuję się, udaję przed Kingą, Miśkiem, Lenką… ale nie wiem, jak długo jeszcze dam radę. Mam do siebie straszny żal, że zamiast pomóc Kindze, jestem dla niej tylko ciężarem. 

- Krysiu, wiem, że próbujesz być dzielna... Ale są sprawy, z którymi nie jesteśmy w stanie poradzić sobie sami! Uwierz mi, najlepsze, co możesz zrobić, to zwrócić się o pomoc do specjalisty. To żaden wstyd... W ten sposób najbardziej pomożesz i sobie, i Kindze, i dzieciom…

"M jak miłość": Odcinek 1745. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 1745. odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany w poniedziałek 2 października o godz. 20.55 w TVP2.

Czytaj więcej: "Barwy szczęścia": Odcinek 2860. Podejmie ważną decyzję. Odejdzie na zawsze?

www.mjakmilosc.tvp.pl/
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy