M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390666
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1744. Zakocha się od pierwszego wejrzenia. Co ona na to?

W 1744. odcinku "Emki" (emisja 26 września o godz. 20.55 w TVP2) Aneta (Ilona Janyst) zaprosi do Makarenki swego szefa prof. Argasińskiego (Karol Strasburger), ale sama na to spotkanie nie dotrze. Za to Jerzy pozna jej temperamentną mamę Iwonę (Hanna Śleszyńska), która wpadnie mu w oko od pierwszego wejrzenia.

Wkrótce Aneta zapragnie zorganizować w klinice pododdział dla dzieci. Niestety, pomysł ten nie spodoba się jej mężowi Olkowi (Maurycy Popiel), który oceni, że Chodakowska chce wziąć na siebie zbyt dużo obowiązków kosztem ich życia rodzinnego. Za to matka Iwona przekona ją, by się nie poddawała i walczyła o to, czego naprawdę pragnie.

"M jak miłość": Odcinek 1744. Aneta zaprosi Argasińskiego do Makarenki

Chodakowska spróbuje więc przekonać do swojego pomysłu prof. Argasińskiego. Wiedząc, że jego największą słabością są słodycze, postanowi zrobić to przy pysznym ciastku w Makarence. 

Jerzy przyjmie jej zaproszenie do kawiarenki. Ostatecznie sama nie zjawi się na spotkaniu, bo wypadnie jej nieprzewidziana wcześniej operacja.  

Reklama

"M jak miłość": Odcinek 1744. Kryńska zrobi Jerzemu awanturę

Tymczasem z rozmowy Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska) z Iwoną widzowie dowiedzą się, że Chodakowska martwi się o Marcina (Mikołaj Roznerski), a Kryńska ma już serdecznie dosyć nieudanych randek i facetów.

Chwilę później dojdzie do w Makarence do nieporozumienia, bo Aleksandra poskarży się przyjaciółce na chamskiego i wyjątkowo natrętnego klienta. Iwona omyłkowo uzna, że to Argasiński, który akurat zjawi się na spotkanie z Anetą. 

Rzecz jasna, Kryńska nie będzie świadoma, kim on jest. Urządzi mu karczemną awanturę, a na dokładkę zaserwuje ciasto z łupiną orzecha, która uszkodzi mu ząb.

- To pańska ostatnia wizyta w tym lokalu! Następnym razem osobiście wyrzucę pana za drzwi! - wykrzyczy mu prosto w twarz, a on będzie zachwycony!

Gdy nieporozumienie się wyjaśniani, Chodakowska da Jerzemu namiary na gabinet Iwony - zauważając, że mimo pechowego początku znajomości Kryńska wpadła mu w oko.

Gdy Argasiński odwiedzi dentystkę, ta pozna jego nazwisko i odkryje, że ma do czynienia z szefem córki.

- Czy w ramach przeprosin dla mnie pozwoliłaby się pani zaprosić na kawę? - zapyta były mąż Patrycji (Alżbeta Lenska).

- Z przyjemnością... - usłyszy w odpowiedzi.

Czy Iwona i Jerzy stworzą poważny związek? I co na to ich najbliższe otoczenie?

"M jak miłość": Odcinek 1744. Kiedy i gdzie obejrzeć?

1744. odcinek "Emki" zostanie wyemitowany we wtorek 26 września o godz. 20.55 w TVP2.

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy