M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390666
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1741. Chodakowski wyląduje w mieszkaniu tancerki. Pójdą na całość?

W 1741. odcinku „M jak miłość” (emisja w poniedziałek 18 września o godz. 20.55 w TVP2) Kama (Michalina) znów zadzwoni do Marcina (Mikołaj Roznerski) z błaganiem o pomoc. Przy okazji detektyw zwierzy się w końcu tancerce erotycznej ze swoich problemów sercowych. Pod wpływem paru drinków o mały włos nie wylądują w łóżku!

W kolejnym odcinku "M jak miłość"... Tego wieczora Kama przyjmie zlecenie rozkręcenia wieczoru panieńskiego, który będzie odbywał się w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek.). Los sprawi, że o imprezie dowie się były chłopak panny młodej i zjawi się na miejscu. Mężczyzna zrobi się agresywny, więc tancerka wezwie na odsiecz Chodakowskiego. Ten bez problemu usunie natręta z lokalu, a później zgodzi się ochraniać Kamę i jej koleżanki aż do końca imprezy.

Reklama

"M jak miłość": Odcinek 1741. Chodakowskiemu zbierze się na zwierzenia

Na koniec wieczoru panieńskiego detektyw sięgnie po alkohol i po paru drinkach zbierze mu się na szczerość. Nieoczekiwanie zacznie zwierzać się Kamie ze swoich porażek w życiu osobistym:

- Po prostu... nic z tego nie rozumiem! Masz super życie, kochaną kobietę, cudowne dzieciaki... I nagle to wszystko bierze w łeb. Ot tak, po prostu... Bo... Bo miałeś pecha, bo... właśnie, cholera, nie wiem... Dlaczego?!

"M jak miłość": Odcinek 1741. Kama to tylko towar zastępczy?

Po tych wyznaniach w detektywie obudzi się lew i porwie przyjaciółkę na parkiet, gdzie zrobią furorę, a potem pojadą do Kamy. O mały włos nie wylądują w jej sypialni. Gorący nastrój pryśnie, gdy Chodakowski odkryje, że dziewczyna nie mieszka sama. Na domiar złego nie zechce zdradzić, z kim jest związana.

Marcin uświadomi sobie, że Kama jest dla niego tylko towarem zastępczym. Po wyjściu z jej mieszkania będzie błąkał się w nocy po mieście i wspominał wspólne chwile z niewierną Izą (Adriana Kalska).

"M jak miłość": Odcinek 1741. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 1741. odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany w poniedziałek 18 września o godz. 20.55 w TVP2.

Zobacz też:

"M jak miłość": Odcinek 1737. Piotrek odzyska siły po zawale i wróci do domu

"Gliniarze": Ponownie stają do walki z przestępczością! Nowe odcinki od 4 września

"M jak miłość": Tak wyglądały ostatnie dni Andrzeja Precigsa na planie. Co z jego wątkiem?

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy