M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 389393
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1684. Lilka będzie nękana przez byłego kochanka z Australii!

W 1684. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja we wtorek 8 listopada o godz. 20.55 w TVP2) Lilka (Monika Mielnicka), była żona młodego Mostowiaka (Krystian Domagała), zwierzy się Staszkowi (Sławomir Holland), że Ethan (Paweł Roman), podstarzały kochanek z Australii, nęką ją SMS-ami!

W dniu ślubu swojej mamy Krystyny (Dorota Chotecka) z emerytowanym komendantem lokalnej policji Lilka dostanie SMS od Ethana. Treść wiadomości od byłego kochanka, który dręczył ją fizycznie i psychicznie, zwali ją z nóg.

"You owe me money. Do you think I've forgotten“? (Jesteś mi winna pieniądze. Myślisz, że zapomniałem?) - przeczyta dziewczyna, po czym natychmiast skasuje wiadomość.

"M jak miłość": Odcinek 1684. Popławski zapewni Lilkę, że może na niego liczyć w każdej sprawie!

Tymczasem po złożeniu przysięgi małżeńskiej przez Banachową i Popławskiego Liliana zapyta -  ni to żartem, ni to serio - świeżo poślubionego męża swojej matki, czy ma zwracać się do niego "tato“.

Reklama

-Nie... Nie będziemy niczego udawać, nie chcę ci zastąpić ojca... Ale gdybyś czegoś potrzebowała, pomocy, wsparcia w jakiejkolwiek sprawie... Pamiętaj, że jestem do twojej dyspozycji. Zawsze - usłyszy w odpowiedzi.

Po tym zapewnieniu była żona Mateusza zwierzy się Staszkowi ze swoich problemów z Ethanem.

-Tylko proszę, nie mów mamie... Nie chcę, żeby się zamartwiała - poprosi Lilka.

Okaże się, że Ethan próbował ją kontrolować na każdym kroku. Wściekał się, kiedy ktoś do niej dzwonił, sprawdzał, z kim się kontaktuje... Nic więc dziwnego, że w pewnym momencie zaczęła się go naprawdę bać...

-Najgorsze jest to, że kręcił też jakieś podejrzane, lewe interesy... Zaczął mieć obsesję na punkcie pieniędzy, mówił, że go okradam... - zwierzy się Lilka Popławskiemu.

-Całe szczęście, że udało ci się z tego wyplątać - westchnie emerytowany policjant.

-Mam nadzieję, że się udało... Bo to jest bardzo mściwy człowiek i nigdy mi nie wybaczy tego, że od niego uciekłam. Ciągle wysłała mi dziwne SMS-y...- wyjawi Staszkowi Lilka.

Czy Ethan da Lilce w końcu spokój, czy faktycznie będzie szukał zemsty za to, że go porzuciła?

"M jak miłość: Odcinek 1684. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 1684. odcinek "Emki" zostanie wyemitowany we wtorek 8 listopada o godz. 20.55 w TVP2. 

AIM
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy