M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392418
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1683. Niespodziewany powrót do Grabiny!

W 1683. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja w poniedziałek 7 listopada o godz. 20.55 w TVP2) Mateusz (Krystian Domagała) zrobi wielką niespodziankę całej rodzinie z babcią Basią (Teresa Lipowska) i siostrą Ulą (Iga Krefft) na czele i bez wcześniejszej zapowiedzi zjawi się w Grabinie.

"M jak miłość": Odcinek 1684. Mateusz wróci do Grabiny

Do Grabiny powróci sam Mateusz! Chłopak zrobi bliskim niespodziankę i przypłynie do Polski wcześniej, niż to zapowiadał jego kolega - ku radości całej rodziny. 

- Mateusz?... Nie wierzę!... Ale... co ty tu robisz? - Wpadłem na szarlotkę. 

"M jak miłość": Odcinek 1684. Mateusz wybaczy niewiernej żonie?

Po kilku godzinach Barbara wspomni wnukowi o Lilce, ostrożnie dobierając słowa - świadoma, że rana w jego sercu, mimo upływu czasu, mogła się wcale nie zagoić. 

- Powinieneś o czymś wiedzieć... Lilka jest teraz w Grabinie, przyjechała na ślub matki. To jeszcze nie wszystko, ale nie wiem, czy powinnam... Widzisz, Lilka rozstała się z tym człowiekiem. Ona... od niego uciekła. Ten mężczyzna bardzo ją krzywdził. Jej matka martwi się o nią.

Reklama

Podczas wieczornego spaceru Mostowiak pójdzie prosto do domu Banachów... i w końcu stanie na nowo z Lilką twarzą w twarz. - Mateusz... Boże, jak dobrze cię widzieć.

"M jak miłość: Odcinek 1683. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 1683. odcinek "Emki" zostanie wyemitowany w poniedziałek, 7 listopada, o godz. 20:55 w TVP2.

www.mjakmilosc.tvp.pl/
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy