Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 388593
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1677. Magda dowie się o zdradzie Budzyńskiego!

W 1677. odcinku "Emki" Magda Budzyńska (Anna Mucha) dowie się o zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek). Mąż nie zdąży przyznać się do winy, bowiem kobieta sama domyśli się prawdy. To nie wszystko. Magda odkryje, że o sekrecie wiedzieli jej najbliżsi przyjaciele, którzy nic jej nie powiedzieli.

W poprzednich odcinkach Magda była zachwycona mężem, lecz jeszcze wtedy nie wiedziała, co zrobił. Budzyński - dręczony wyrzutami sumienia z powodu nocy spędzonej pod wpływem alkoholu z prawniczką Julią (Marta Chodorowska), która niespodziewanie zaszła w ciążę - będzie dwoił się i troił, byle tylko uchylić nieba swojej żonie.

Budzyński przygotuje dla żony w siedlisku niespodziankę: nowy wystrój sypialni. 

- Przecież to lustro mojej mamy! Pamiętam, jak przed nim siadywała, malowała usta… A ja ją podziwiałam… Jesteś najlepszym mężem na świecie!(...) 

Reklama

"M jak miłość": Odcinek 1677. Magda dowie się prawdy

Magda w 1677. odcinku "M jak miłość" odkryje wielki sekret Budzyńskiego. Mąż nie zdąży się przyznać jej do zdrady, bo ona sama domyśli się prawdy. Kobieta zauważy, że Andrzej coś przed nią ukrywa, unika jej. W swoich podejrzeniach upewni się, gdy Budzyński będzie chciał z nią poważnie porozmawiać...

Jak informuje serwis "Superseriale.se.pl" Magda poczuje się potwornie zraniona i oszukana. Postanowi skonfrontować się z Andrzejem i przyjaciółmi w kancelarii. Ponadto, odkryje, że zdradę Budzyńskiego ukrywali przed nią wszyscy jej bliscy znajomi, w tym Kamil, Anita (Melania Grzesiewicz) i Adam Werner (Jacek Kopczyński). 

Z ust Magdy padnie wiele gorzkich słów w stronę męża i znajomych. Czy wybaczy im tak wielką zdradę?

Zobacz też:

"Barwy szczęścia": Odcinki 2659-2663. Szkolna miłość nie rdzewieje! Irenka ma adoratora

"Na dobre i na złe": Odcinek 855. Ukrainka Olena na stałe w Leśnej Górze!

"Rolnik szuka żony": TVP przesuwa nowy odcinek. Wszystko za sprawą meczu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL