Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 389008
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1674. Pojednanie Franki i Pawła. Wybaczy jej kłamstwa?

W poprzednim sezonie Paweł i Franka wreszcie powiedzieli sobie "tak". Niestety, w ich małżeństwie nie układa się tak, jak powinno. Na jaw wyszła mroczna przeszłość dziewczyny. Paweł nie może wybaczyć żonie, że to przed nim ukrywała. Czy uda się im naprawić relację? Więcej zobaczymy w odcinku 1674. Emisja w poniedziałek 3 października na antenie TVP2.

"M jak miłość": Odcinek 1674. Pojednanie Franki i Pawła

Paweł zgodzi się w końcu z żoną porozmawiać... i gdy zrozumie, jak bardzo jego ukochana cierpi, na nowo chwyci Frankę w ramiona. 

- Myślałam, że akurat ty mnie zrozumiesz i nie potępisz. Przecież nie zrobiłam niczego złego. 

- Ale ja wcale cię nie potępiam! Nie chodzi o to, że urodziłaś dziecko, ale że mi o tym nie powiedziałaś. Nie rozumiem, dlaczego ukrywałaś to przede mną? Mówiłaś, że jestem dla ciebie najważniejszym człowiekiem na ziemi... I co? Nic to dla ciebie nie znaczyło?

- Tak! Jesteś dla mnie najważniejszy! I właśnie dlatego tak się bałam, że cię stracę. Właśnie dlatego! Nigdy nikogo tak nie kochałam jak ciebie! Żaden facet, nikt się dla mnie tak nie liczył jak ty! I teraz jest mi tak ciężko na sercu, że po prostu się duszę! Rozumiesz?! Jest mi ciężko, bo... bo cię zawiodłam, zraniłam, a wolałabym sobie rękę odciąć! Tak cię kocham... A ty? Dlaczego mnie odtrącasz? Chcesz mnie zabić, czy co?!(...) Ty draniu, ty...

Reklama

- Jeszcze zaraz powiesz, że to wszystko moja wina... Wariatka!... I jeszcze ten góralski temperament! No już, przestań, to moja nowa koszula.

- Paweł. 

- Już dobrze...

"M jak miłość": Odcinek 1674. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 1674. odcinek "Emki" zostanie wyemitowany w poniedziałek 3 października o godz. 20.55 w TVP2.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy