Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 388612
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1666. Wielkie zmiany w życiu Chodakowskich!

W 1666. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja w poniedziałek 5 września o godz. 20.55 w TVP2) dom Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) opustoszeje po tym, jak oddadzą dzieci, Amelkę (Ninel Kos) i Hanię (Marta Stefaniak), pod opiekę ich mamy Moniki (Joanna Niemirska). Detektyw wyremontuje im nawet mieszkanie, za to Chodakowska – pod wpływem Rudnickiej – przyjmie awans na szefową „Głosu Gródka” i… pójdzie na wojnę z Nieśpielakiem (Zbigniew Suszyński).

Dzięki nieocenionej pomocy Marcina i jego żony Izy nie tylko uwolni się od przemocowego (byłego już) męża (Mateusz Łasowski), ale też przejdzie terapię i wróci do pełni zdrowia. Tym sposobem odzyska swoje córeczki. Kat Rudnicki zaś na długie lata trafi tam, gdzie jego miejsce, czyli za kratki!

Marcin i Olewicz (Tomasz Dedek) z własnej inicjatywy (i na swój koszt!) wyremontują pokrzywdzonej przez los rodzinie mieszkanie.

"M jak miłość": Odcinek 1666. Iza przyjmie Awans za namową Rudnickiej!

Rudnicka szybko znajdzie okazję, by odwdzięczyć się za okazaną pomoc i serce swoim dobroczyńcom. Gdy Iza otrzyma propozycję awansu, o czym jako pierwsi informowaliśmy tu, to właśnie mama Amelki i Hani nakłoni dziennikarkę śledczą do jej przyjęcia!

Reklama

- Szefowa chce mi na kilka miesięcy powierzyć prowadzenie redakcji, a ja mam tysiące wątpliwości - zwierzy się Chodakowska Monice.

- Chyba nie chcesz odmówić? - żywo zainteresuje się kobieta.

- Sama nie wiem... - przyzna dziennikarka.

- Jesteś młoda, zdolna, pełna energii... Masz super męża, który cię wspiera... Jeśli nie ty, to kto? - podniesie na duchu Izę Rudnicka.

- To miło, że tak mówisz... - ciepło uśmiechnie się Chodakowska.

- Bo to jest twoje pięć minut! Jeśli nie spróbujesz, potem możesz tego żałować. Nie zmarnuj takiej szansy - zaapeluje samotna matka dwójki dzieci będąca świeżo po terapii dla osób molestowanych psychicznie i fizycznie.

Po rozmowie z Moniką Iza podejmie ostateczną decyzję w sprawie przyjęcia propozycji Anny.

- Chcę spróbować. Wiem, że to będzie trudne, ale jeśli mi pomożesz, to myślę, że sobie poradzę - poinformuje męża Chodakowska.

- A ja jestem tego pewien. I tak jak ci mówiłem, przez cały czas będę przy tobie, jeśli tylko będziesz potrzebowała wsparcia... - zapewni ją Marcin.

Jak udało się nam dowiedzieć, pod kierownictwem Chodakowskiej nakład "Głosu Gródka" wzrośnie. Przyczynią się do tego artykuły autorstwa Izy na temat machlojek okulisty Nieśpielaka, który za wszelką cenę, nawet wbrew prawu, będzie chciał wybudować klinikę w Grabinie. Oczywiście niezmiennie będzie mogła liczyć na wsparcie swego męża.

"M jak miłość": Odcinek 1666. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 1666., pierwszy po wakacyjnej przerwie odcinek "M jak miłość", TVP2 pokaże w poniedziałek 5 września o godz. 20.55 w TVP2.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL