M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392373
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1664. Horbaczewski pozbawi Ulę spadku po ojcu?

W 1664. odcinku 22. sezonu sagi rodu Mostowiaków (emisja w poniedziałek 30 maja o godz. 20.55 w TVP2) Horbaczewski (Zbigniew Jaremko) perfidnie okłamie Ulę (Iga Krefft), że nic nie wie o testamencie i spadku, jaki zostawił jej śp. ojciec Bronisław Jakubczyk (Michał Breitenwald). Sprawdźcie szczegóły!

Gdy Ula wraz z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) odwiedzi grób ojca, na cmentarzu przypadkiem natknie się na  Ziętarę (Mariusz Luszowski), byłego sąsiada Jakubczyka. Senior ostrzeże dziewczynę przed Horbaczewskim (Zbigniew Jaremko).

- Na niego to niech pani uważa! Jest cwany, kuty na cztery nogi i wszystkiego wam nie mówi. Pani ojciec wspominał mi o testamencie. Że zapisał coś dla pani... I że na pewno się pani z tego ucieszy. Pani przyciśnie Horbaczewskiego, mówię pani... Rękę dam sobie uciąć, że on wie coś więcej! - zapowie mężczyzna.

Reklama

"M jak miłość": Odcinek 1664. Ula stanie oko w oko z oszustem Horbaczewskim!

Lisieccy zamówią u kamieniarza nagrobek, a potem pojadą do Zalesia po rzeczy zmarłego Jakubczyka. Tym razem Horbaczewski nie powita już ich miło. Na dzień dobry ponownie zażąda od Uli pieniędzy - na spłatę rzekomego długu jej ojca.

Lisiecka w końcu spróbuje porozmawiać z Horbaczewskim na temat testamentu Jakubczyka. Pokaże mu nawet monetę, którą jej ojciec dał Kalince (Oliwia Kępka).

- Naprawdę chciałbym pomóc, ale nic nie wiem o żadnym testamencie... - perfidnie skłamie gospodarz.

- Ojciec powiedział mi przed śmiercią, że zostawił mi spadek. I mam podstawy, żeby w to wierzyć! Jakiś czas temu dał to mojej córce. Sugerował, że ma tych monet więcej... - nie da za wygraną żona Bartka.

- Cóż mogę pani powiedzieć? Wierzę, że pani ojciec chciał naprawić krzywdy, które pani wyrządził. Miał wyrzuty sumienia... Ale oboje wiemy, jaki był Bronek. Nie mam pojęcia, skąd wziął tę monetę, ale nie sądzę, żeby było ich więcej. I nie wierzę, że zdobył ją w uczciwy sposób... - pójdzie w zaparte Horbaczewski.
Gdy pazerny starzec zostanie sam, w najlepsze  zajmie się przeliczaniem łupów...

Po powrocie do domu Ula wyzna babci Barbarze (Teresa Lipowska), że ma przeczucie, iż jej sprawy z ojcem wcale nie zostały zakończone i że senior próbuje jej coś przekazać.

Czy ostatecznie Ula odzyska należny jej spadek po ojcu?

"M jak miłość": Odcinek 1664. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 1664. odcinek 22. sezonu "Emki" zostanie wyemitowany w poniedziałek 30 maja o godz. 20.55 w TVP2.

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | "M jak miłość": Odcinek 1664.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy