Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 386900
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość". Odcinek 1635. Zamożna inwestorka uwiedzie Bartka?

W 1635. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja w poniedziałek 7 lutego o godz. 20.55 w TVP2) Bartek (Arkadiusz Smoleński) postanowi zacząć nowy rozdział w życiu. Wszystko zmieni się, gdy pozna atrakcyjną inwestorkę (Agata Pieszko)! Czy bogata klientka zniszczy małżeństwo Lisieckiego i Uli (Iga Krefft)?

Po wyroku na Jaszewskiego, który dostanie 12 lat więzienia za spowodowanie w stanie nietrzeźwości wypadku, w którym zginęli tragicznie śp. Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzej (Tomasz Oświeciński), nieudzielenie im pomocy i ucieczkę z miejsca zdarzenia, młody Lisiecki nareszcie odzyska spokój ducha i ostro przystąpi do pracy. Jako pierwsi o szczegółach pisaliśmy TUTAJ.

"M jak miłość". Odcinek 1635. Nowa kobieta zawróci Lisieckiemu w głowie?

Podczas realizacji kolejnego zlecenia Lisiecki pozna atrakcyjną a jednocześnie bardzo zamożną klientkę, która powierzy mu dokonanie zmian w projekcie swego ogrodu.

Reklama

- Nie chciałbym podważać opinii architekta zieleni, ale...  Te róże, tutaj... Nie mają szans. Wiem, że fajnie by wyglądały, widok z tarasu i w ogóle... Tylko, że one potrzebują słońca. A tu mamy cień, więc nie zakwitną. Jeśli w ogóle się przyjmą... - zasugeruje nieśmiało Bartek.

- Pani architekt jest moją bardzo dobrą znajomą i zrobiła nam ten projekt w prezencie ślubnym... - usłyszy Lisiecki.

- Przepraszam, faktycznie, niepotrzebnie się wtrącam... - westchnie speszony Bartek.

- Więc teraz... ten projekt to moja własność i mogę dokonać w nim dowolnych zmian. Proszę powiedzieć, co by pan widział tutaj zamiast róż? - zapyta inwestorka.

Kobieta będzie pod wrażeniem propozycji Lisieckiego i z miejsca zatrudni go także do realizacji projektu swego ogrodu.

- Jutro wylatujemy z mężem na Kostarykę i zostawiamy ogród w pańskich rękach - zapowie, wręczając mu przy okazji sowitą premię.

Lisiecki będzie wniebowzięty tym, że ktoś go wreszcie docenił. Jak udało się nam dowiedzieć, postać inwestorki zostanie w serialu na dłużej. Sądzicie, że Bartek straci dla niej głowę i odejdzie od Uli?

"M jak miłość". Odcinek 1635. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 1635. odcinek "Emki" zostanie wyemitowany w poniedziałek 7 lutego o godz. 20.55 w TVP2.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy