M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 391927
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1629. Janiszewski trafi do więzienia!

W 1629. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja w poniedziałek 17 stycznia o godz. 20.55 w TVP2) Jaszewski (Tomasz Lulek) zostanie aresztowany za spowodowanie wypadku samochodowego, w którym zginęli tragicznie Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński). Jak do tego dojdzie?

"M jak miłość": Odcinek 1629. Dawid namówi ojca, by ten zgłosił się na policję?

W odcinku 1629. "M jak miłość" Dawid otacza ojca troskliwą opieką po tym, gdy próbował popełnić samobójstwo. Po przeczytaniu listu i odkryciu całej prawdy, usiłuje namówić seniora, by wreszcie zgłosił się na policję. Uważa, że powinien w końcu przyznać się, że to on doprowadził do tragicznego wypadku Lisieckich. 

- Pamiętasz, co od dziecka wbijałeś mi do głowy? Że w życiu trzeba ponosić odpowiedzialność. Za wszystko, za każdą swoją decyzję... I co? Teraz chcesz stchórzyć? Uciec? Wywinąć się? Załatwić sprawę garścią tabletek? - zaapeluje młody Jaszewski.

- Tato, jeśli naprawdę mnie kochasz i traktujesz mnie jak syna, to... musisz to dla mnie zrobić... Musisz się zgłosić na policję - doda.

Reklama

"M jak miłość": Odcinek 1629. Bartek pozna prawdę

Po powrocie do domu Basia postanawia opowiedzieć rodzicom o problemach Dawida i o tym, co zrobił jego ojciec. Razem z chłopakiem przeczytała list, który Jaszewski senior napisał do syna przed targnięciem się na swoje życie. Ich rozmowę podsłuchuje Bartek. 

- To pan Jaszewski spowodował ten wypadek, był wtedy pijany... Napisał do Dawida list, że nie może z tym żyć i chce się zabić... 

Tuż po tym niezwłocznie udaje się do zajazdu, by zemścić się na winowajcy. 

- Zabiję cię, gnoju! - krzyknie na powitanie.

- Nie, błagam, nie! Jedziemy na policję, ojciec chce się sam zgłosić... 

- Nie! Niech pan go zostawi... - poprosi Dawid.

Zobacz też: "M jak miłość": Teresa Lipowska odchodzi z serialu? Dementujemy plotki!

"M jak miłość": Odcinek 1629. Kiemlicz wyzna miłość Oli

Tadeusz zamierza porozmawiać z Olą i przy okazji wyznać jej swoje uczucia. Najpierw jednak zwierza się Barbarze, że boi się być w związku. Postanawia zakończyć relację z Edytą. Mężczyzna otwarcie mówi, że jej nie kocha i nie chce z nią być. Kobieta przyjmuje wiadomość ze wściekłością. Postanawia się spakować i wyprowadzić. Przy okazji uda się do Oli, gdzie ją obrazi, twierdząc, że chce być z Tadeuszem ze względu na dziecko. Kłótnię kobiet usłyszy Kiemlicz. Sytuacja ta zmobilizuje go do wyznania Oli miłości.

"M jak miłość": Odcinek 1629. Gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 1629. odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany w poniedziałek 17 stycznia o godz. 20.55 w TVP2.

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama