M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392316
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1620. Kolejna osoba bliska śmierci?

Widzowie "M jak miłość" już wiedzą, że w nowych odcinkach czeka ich wiele trudnych chwil. W grudniu pożegnają kilka ulubionych postaci. Okazuje się, że w dniu pogrzebu Lisieckich dojdzie do kolejnej trudnej sytuacji.

"M jak Miłość": Co w nowych odcinkach?

Co wydarzy się w "M jak Miłość"? Widzów serialu czekają trudne chwile! Już wiadomo, że z "Emką" pożegnała się lubiana para aktorów, a odbiorcy zobaczą śmierć ich bohaterów. Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński) zginą w tragicznym wypadku samochodowym, do którego doprowadzi pijany Janiszewski (Tomasz Lulek)! Sprawca zdarzenia ucieknie z miejsca zdarzenia, nie przyznając się nikomu do winy... Małżonkowie osierocą dwuletnią córkę - Kalinę - a także pozostawią pogrążonych w rozpaczy najbliższych.

Reklama

Pogrzeb Lisieckich odbędzie się w 1620. odcinku "M jak Miłość", który TVP 2 wyemituje we wtorek 7 grudnia o godz. 20:55. Wiele wskazuje na to, że wspomniany epizod będzie pełen również innych trudnych momentów! Jak podaje portal: "superseriale.se", Artur Rogowski (Robert Moskwa) w pewnym momencie straci przytomność, osuwając się na ziemię...

"M jak miłość": Bartek zabije zabójcę brata?

"M jak Miłość", odcinek 1620. Kiedy i gdzie oglądać? Emisja w TVP 2

Co dokładnie będzie dolegało Rogowskiemu? Według informacji dostępnych w sieci lekarz będzie pocieszał załamaną Ulę (Iga Kreft), bagatelizując problemy ze zdrowiem. Nieco później, wracając z pracy, mąż Marysi (Małgorzata Pieńkowska) nieoczekiwanie poczuje się dużo gorzej i straci przytomność przed domem Mostowiaków! 

Na pomoc Arturowi natychmiast ruszą Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) i Barbara (Teresa Lipowska). Na miejsce przyjedzie wezwane przez seniorkę rodu pogotowie... Jaki będzie dalszy los lekarza? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak Miłość"! Emisja w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w telewizyjnej "Dwójce".

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy