Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 386900
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Tomasz Oświeciński odchodzi z serialu! W sieci wrze

Fani serialu "M jak miłość" przeżyli szok po tym, jak w sieci pojawiły się informacje o planowanym uśmierceniu postaci granej przez Tomasza Oświecińskiego. Andrzejek, ulubieniec widzów, zniknie z ekranów jeszcze w tym miesiącu. Do tych doniesień odniósł się sam aktor, a jego słowa wywołały w sieci prawdziwą burzę!

"M jak miłość": Tomasz Oświeciński znika z obsady

Nie takiej niespodzianki spodziewali się widzowie "M jak miłość" z okazji 21. rocznicy premiery serialu. Pierwszy odcinek telenoweli przedstawiającej losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół z Grabiny został wyemitowany na początku listopada 2000 roku i od tamtej pory cieszy się niesłabnącą popularnością. Widzowie są bardzo przywiązani do wielu postaci, zwłaszcza do tych, których losy mogą śledzić od wielu lat.

Ale oprócz Barbary Mostowiak granej przez Teresę Lipowską, braci Zduńskich (Rafał i Marcin Mroczkowie) czy Kingi (Katarzyna Cichopek) czy Magdy (Anna Mucha) serca miłośników serialu skradli również Andrzejek i Marzena Lisieccy, grani przez Tomasza Oświecińskiego i Olgę Szomańską. Jednak z tymi ostatnimi bohaterami widzom przyjdzie się pożegnać, ponieważ scenarzyści postanowili, że małżeństwo Lisieckich zginie w wypadku. Odcinek z tymi dramatycznymi scenami zostanie wyemitowany 30 listopada. Jak podaje serwis swiatseriali.interia.pl, powodem "uśmiercenia" bohaterów jest chęć utrzymania wielomilionowej widowni i dostarczenia jej wielu emocji.

Reklama

Te emocje pojawiły się już teraz - pod postem, w którym Tomasz Oświeciński potwierdził oficjalnie medialne doniesienia o swoim pożegnaniu z serialem. 

Za chwilę dodał: 

"M jak miłość": Fani są oburzeni

Ten post wywołał lawinę krytycznych komentarzy. 

Były też osoby, które odgrażają się, że po zmianach w obsadzie przestaną oglądać serial. 

Podobne zdanie miał inny miłośnik "M jak miłość". 

Wielu internautów pisało, że Lisieccy to ulubione postaci z całej plejady bohaterów "M jak miłość": "Nieee,nie odchodź, ja Was lubię najbardziej z całej obsady" - zapewniała jedna z fanek. Producenci na razie nie zareagowali na te pełne oburzenia głosy wiernych widzów serialu. (PAP Life)

ina/ gra/

Zobacz też: "M jak miłość": Odcinek 1618. Tylko u nas! Tomasz Oświeciński i Olga Szomańska odchodzą z serialu!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy