Reklama

"M jak miłość": Odcinek 1604. Majka dostanie ostrzeżenie od Kingi!

W 1604. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja we wtorek 5 października o godz. 20.55 w TVP2) Kinga (Katarzyna Cichopek-Hakiel) poważnie rozmówi się z Majką (Laura Samojłowicz) i jasno da jej do zrozumienia, że nie pozwoli jej zniszczyć szczęścia Pawła (Rafał Mroczek). Chojnacka usłyszy, że będzie obserwowana i jeśli tylko wykona jakiś fałszywy ruch, będzie musiała pożegnać się z karierą w bistro. Poznaj szczegóły!

- Paweł jest mi bardzo bliski, jest członkiem mojej rodziny... I moim wielkim przyjacielem. Dlatego będę z tobą szczera, Majka... - zacznie Zduńska bez owijania w bawełnę podczas rozmowy w cztery oczy odbywającej się w bistro.

- Teraz, kiedy po tych wszystkich latach wreszcie zaczęło mu się układać i jest szczęśliwie zakochany, nie pozwolę, żeby coś lub ktoś miał to zniszczyć. Rozumiesz mnie? - zapyta, patrząc Chojnackiej prosto w oczy..

"M jak miłość": Odcinek 1604. Kinga zagrozi Majce wyrzuceniem z pracy!

- Będę cię uważnie obserwować i jeśli zauważę coś, co mi się nie spodoba, natychmiast się pożegnamy. Nie będę miała żadnych skrupułów - zapowie Kinga tonem nieznoszącym sprzeciwu.

Reklama

- Wcale ci się nie dziwię. Nie zasługuję na waszą pomoc... - przyzna Majka, która będzie wyglądała na autentycznie skruszoną.

Zobacz też: "M jak miłość": Paweł i Majka spotkają się po raz pierwszy od lat

"M jak miłość": Odcinek 1604. Majka żałuje, że nie doceniła miłości Pawła!

- Sama wplątałam się w niezłą kabałę... - wyjaśni Chojnacka.

- Ale to wszystko przez... Był taki jeden facet... Nie umiałam docenić Pawła i, wiesz, dobrej miłości. A teraz... - powie zrezygnowanym tonem.

- Teraz jest już za późno - zdecydowanie przerwie jej Kinga.

- Wiem. I przysięgam, niczego od Pawła nie chcę... Ani od Pawła, ani od nikogo innego. Odkuję się trochę i znikam - obieca Chojnacka.

- Trzymam cię za słowo - skwituje Zduńska po chwili milczenia.

Zobacz też: "M jak miłość": Majka przeprasza Pawła

"M jak miłość": Odcinek 1604. Kiedy i gdzie można obejrzeć?

1604. odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany we wtorek 5 października o godz. 20.55 w TVP2.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje