Reklama

"M jak miłość": Odcinek 1604. Majka przeprasza Pawła, a jednocześnie kradnie i wciąga narkotyki!

W 1604. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja we wtorek 5 października o godz. 20.55 w TVP2) Majka (Laura Samojłowicz) przeprosi Pawła (Rafał Mroczek) za sposób, w jaki przed laty zniknęła z jego życia, ale on nie uwierzy w jej skruchę. Intuicja go nie zmyli: Chojnacka najpierw ukradnie Ali (Alicja Ostolska) napiwek, a potem zabierze gotówkę z kasy bistro, by mieć na heroinę! A to dopiero początek jej wybryków!

Uwadze Franki (Dominika Kachlik) nie ujdzie, że Paweł szerokim łukiem omija Chojnacką. Wprost zapyta go więc o to, czy ma do niej żal, że zaproponowała jej pracę. On zaprzeczy i stwierdzi, że po prostu nie ma ochoty rozmawiać o swojej "eks".

"M jak miłość": Odcinek 1604. Zduński ostrzega Frankę przed Majką!

- Rozstaliśmy się dość burzliwie i nie chcę już do tego wracać. Chciałaś jej pomóc i fajnie, super. Ale mnie w to nie mieszaj, dobrze? - poprosi.

- A może to by ci właśnie pomogło? Gdybyś z nią porozmawiał i zamknął w końcu tamten etap? - zaproponuje Janikówna.

- Już go zamknąłem. Dawno temu. I mam dla ciebie jedną radę, może ci się wydać bezduszna... ale znam Majkę najlepiej... i nie ufaj jej za bardzo - usłyszy w odpowiedzi.

Reklama

- Dlaczego? - zainteresuje się Franka.

- Koniec rozmowy o Majce - westchnie Zduński.

"M jak miłość": Odcinek 1604. Majka prosi Pawła o wybaczenie!

Tymczasem Chojnacka odwiedzi Pawła w rowerowni i przeprosi za ich rozstanie przed laty.

- Wtedy, kiedy wyjechałam z matką do Wiednia... - zacznie.

- Jak dziś pamiętam... Zostawiłaś mi list, żebym cię nie szukał, bo musisz sobie kilka spraw poukładać i odezwiesz się za jakiś czas... - ironicznie wejdzie je w słowo Paweł.

- Wszędzie cię szukałem. Ja, Kuba... - doda.

- Wiem... Nie miałeś szans, żeby mnie namierzyć. Wyjechałyśmy z Wiednia do Indonezji... Pół roku mieszkałyśmy w Dżakarcie, a potem mama umarła, a ja każdego dnia budziłam się z myślą, że do ciebie zadzwonię i opowiem ci o wszystkim, ale nie miałam odwagi. Niewiele z tego całego okresu pamiętam. A ostatnie pół roku to już w ogóle czarna dziura - wyzna zgaszona Majka.

- To ty jakiś czas temu dzwoniłaś do mnie z prośbą o pomoc? I się rozłączyłaś? - zainteresuje się Zduński.

- Tego dnia, kiedy zadzwoniłam, wyrzucili mnie ze squatu, w którym mieszkałam. Straciłam wszystkie swoje rzeczy... Nie miałam się gdzie podziać. Jedyną osobą, która przyszła mi na myśl, byłeś ty... - przyzna Chojnacka.

- Nie bój się, już niczego od ciebie nie chcę, może poza jednym... Żebyś mi wybaczył. Choć pewnie dziś to ma znaczenie tylko dla mnie... - doda.

- Nie ma czego wybaczać, to już dawno zamknięta sprawa - skwituje krótko i treściwie Paweł, ale absolutnie nie uwierzy w skruchę i czyste intencje swojej "eks".

Bardzo szybko okaże się, że pojawienie się Majki oznacza piramidalne problemy...

"M jak miłość": Odcinek 1604. Majka okazuje się złodziejką i narkomanką!

Jeszcze w tym samym odcinku Chojnacka ukradnie Ali napiwek, a następnie podbierze z kasy bistro gotówkę. Zdobyte w ten sposób pieniądze przeznaczy na zakup heroiny od dilera narkotykowego. Z jej rozmowy telefonicznej z koleżanką widzowie dowiedzą się, że ukrywa się przed jakimś niebezpiecznym mężczyzną, z którym była ostatnio związana. Strach się bać, co jeszcze ukrywa...


"M jak miłość": Odcinek 1604. Kiedy i gdzie można obejrzeć?

1604. odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany we wtorek 5 października o godz. 20.55 w TVP2.

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje