Reklama

"M jak miłość": Odcinek 1603. Joasia otrze się o śmierć!

W 1603. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja w poniedziałek 4 października o godz. 20.55 w TVP2) Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) wskutek fatalnego samopoczucia i nieuwagi o mały włos nie zginie pod kołami samochodu! Na szczęście kierowca wykaże się refleksem i Chodakowska zdoła ocalić swoje życie. Później przyzna się Michałowi (Paweł Deląg) do problemów ze zdrowiem – także psychicznym!

- Nie wiem, co się dzieje, ale są takie dni, że jestem zdenerwowana, serce tak szybko mi bije, robi mi się gorąco... Myślałam, że to wina stresu, ten ostatni okres... śmierć taty... To wszystko było dla mnie bardzo trudne. Miałam nadzieję, że z czasem wszystko się unormuje, ale nic z tego - zwierzy się Asia Ostrowskiemu. - Dlaczego nie powiedziałaś mi wcześniej? - zapyta wyraźnie zmartwiony pisarz.

- Nie chciałam zawracać ci głowy - wyjaśni zmieszana Joasia.

"M jak miłość": Odcinek 1603. Chodakowska ma problemy psychiczne!

Michał stwierdzi, że Chodakowska pilnie potrzebuje dobrej diagnozy. Natychmiast wyśle ją na konsultację do renomowanego specjalisty, profesora Halicza.

Reklama

- Pamiętaj, że nie odpuszczę i będę cię pilnował jak Cerber - zapowie Michał.

Wzruszona troską przyjaciela Chodakowska opowie mu jeszcze jedną sytuację:

- Weszłam dziś na jezdnię, prosto pod auto... Nie zauważyłam... Serce tak mi kołatało. Dobrze, że kierowca jechał wolno i wykazał się refleksem. Nic mi się nie stało. Ale zostawiłam przed pracą swoje auto. Nie miałam odwagi do niego wsiąść. Stale ostatnio wszystko gubię... Ciągle o wszystkim zapominam... Nie wiem, co się ze mną dzieje...

Zobacz też: "Barwy szczęścia": Borys jest zazdrosny o Lidkę!

"M jak miłość": Odcinek 1603. Joasia dostanie do zapłaty gigantyczną kwotę 9,6 tysiąca euro!

Na domiar złego jeszcze tego samego dnia Joasia odbierze telefon od Zosi (Julia Wróblewska) z kolejną przykrą wiadomością. Dowie się, że żona jej zmarłego ojca zniknęła z pieniędzmi ze spadku i w żaden sposób nie można się z nią skontaktować! Oznacza to, że teraz Chodakowska musi opłacić rachunek z kancelarii prawniczej opiewający na gigantyczny kwotę 9,6 tysięcy euro! To koszt obsługi likwidacji prawnej interesów Tarnowskiego (Juliusz Warunek)...

Jak Joasia poradzi sobie z takim długiem?

Zobacz też: "Barwy szczęścia": Koronawirus w szpitalu

"M jak miłość": Odcinek 1603. Kiedy i gdzie zobaczyć?

Emisja 1603. odcinka "M jak miłość" jest planowana w poniedziałek 4 października o godz. 20.55 w TVP2.

Zobacz więcej:

"Barwy szczęścia": Uczucie kwitnie!

"Na dobre i na złe": Lucyna znowu znika! Co się z nią dzieje?

"M jak miłość": Próba ucieczki! Dawid umrze?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje