Reklama

"M jak miłość": Odcinek 1603. Iza wyprowadza się z Warszawy! Razem z dziećmi!

W 1603. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja w poniedziałek 4 października o godz. 20.55 w TVP2) dojdzie do kolejnej rozmowy Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski), która zakończy się przykrą kłótnią małżonków z trzaśnięciem drzwiami. Powód? Chodakowski poczuje się zraniony tym, że żona podjęła decyzję o wyprowadzce z dziećmi z Warszawy, nawet nie pytając go o zdanie...

Zanim jednak dojdzie do awantury między Chodakowskimi, Maja (Laura Jankowska) i Szymek (Stanisław Szczypiński) wyjadą na przedszkolną wycieczkę do Bajkolandii. Kilka godzin później do Izy i Marcina dotrze wiadomość, że w drodze cała grupa miała wypadek.

Na wieść o tym przerażeni Chodakowscy od razu pojadą na miejsce zdarzenia. Szczęśliwie okaże się, że to był fałszywy alarm. Nie doszło do żadnego wypadku.  Po prostu zepsuł się autokar.

"M jak miłość": Odcinek 1603. Chodakowscy o krok do pojednania?

Przy tej okazji Chodakowscy zdobędą się na krótką rozmowę na temat przyszłości swojego małżeństwa.

Reklama

- Naprawdę chcesz tego rozwodu? - zagai Marcin.

- To ostatnia rzecz, której chcę... - stwierdzi Iza.

- Ale co innego możemy zrobić? - doda kompletnie bez sensu.

Oboje tylko bezradnie spojrzą na siebie i nie wykorzystają tej szansy na uratowanie swojego związku.

"M jak miłość": Odcinek 1603. Iza sama chce decydować o przyszłości dzieci?

W tym samym, 1603. odcinku "Emki", Chodakowski odkryje przypadkiem, że Iza gościła w swoim mieszkaniu pisarza Iwańskiego (Robert Czechowski). Wyjaśnienie, że była to wizyta stricte służbowa, bo artysta wpadł tylko po to, by podpisać nową umowę z wydawnictwem, nie będzie dla niego wystarczające. Powodowany zazdrością detektyw znów zacznie okazywać żonie chłód, a ona od razu to wyczuje.

Na domiar złego Iza zakomunikuje Marcinowi, że po rozwodzie pragnie zacząć nowe życie i wyjechać z Warszawy. Tak się składa, że Ania (Diana Kadłubowska), narzeczona Iwańskiego, zaproponowała jej pracę w lokalnej gazecie "Głos Gródka", której jest naczelną.

- Bo jak to sobie dalej wyobrażasz, Marcin? Mam tu mieszkać bez ciebie? Jakby nic się nie zmieniło? - wyjaśni swój tok rozumowania Chodakowska.

- I zabierzesz dzieci? Tak po prostu?! A ja? Rozumiem, że moje zdanie już się nie liczy? - poruszony Marcin z niedowierzaniem zapyta żonę.

- Mówiłaś, że musimy zadbać o dzieci, żeby wiedziały, że mimo wszystko, mimo tego cholernego rozwodu... wciąż są i zawsze będą dla nas najważniejsze... A teraz chcesz im zafundować taką rewolucję? - wzburzony pokręci głową.

- Chciałam to z tobą omówić... Jeszcze nie podjęłam ostatecznej decyzji - nieporadnie zacznie tłumaczyć Iza.

- Podjęłaś. Tak samo, jak z rozwodem - zadecydowałaś za nas oboje. Teraz sama chcesz decydować o przyszłości dzieci... A przecież nadal jesteśmy rodziną! - wytknie jej rozgoryczony Chodakowski.

- Marcin, to nie tak...

- A jak? Lepiej już pójdę... - stwierdzi zraniony Marcin, po czym wstanie i trzaśnie drzwiami.

Widzicie jeszcze jakąkolwiek szansę dla małżeństwa Chodakowskich?

"M jak miłość": Odcinek 1603. Kiedy i gdzie zobaczyć?

Emisja 1603. odcinka "M jak miłość" jest planowana w poniedziałek 4 października o godz. 20.55 w TVP2.

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne