Reklama

​"M jak miłość": Odcinek 1597. Potajemne spotkanie Patrycji i Łukasza...

Po wakacjach Patrycja (Alżbeta Lenska) zdecyduje się spotkać z Łukaszem (Jakub Józefowicz). Bez wiedzy swojego apodyktycznego męża Jerzego (Karol Strasburger) i bez wcześniejszej zapowiedzi zjawi się w mieszkaniu byłego kochanka. Czyżby chciała powiedzieć mu, że będą mieli dziecko?

Prawda wyjdzie na jaw

Zdradzamy, że w 1597. odcinku "Emki", który TVP2 wyemituje po wakacyjnej przerwie, zaaferowana Argasińska bez pukania wpadnie do mieszkania młodego Wojciechowskiego. Los sprawi, że wpadnie tam na swoją przyjaciółkę Martę (Dominika Ostałowska), która w końcu odkryje, że Pati uwiodła jej syna. Jako pierwsi pisaliśmy o tym tu.

Jak już informowaliśmy, Łukasz nie straci panowania nad sytuacją i bez słowa chwyci Argasińską za rękę, a następnie wyprowadzi ją z mieszkania.

Reklama

"M jak miłość": Niespodziewany powrót Majki
 

Rozmowa w cztery oczy

- Przepraszam... Marta nie powinna dowiedzieć się w taki sposób... - wydusi z siebie wyraźnie podenerwowana Patrycja, gdy zostanie sam na sam z masażystą.

- To wszystko nieważne... Powiedz, że przyszłaś, bo zmieniłaś zdanie... Tylko to chcę usłyszeć - poprosi Łukasz z nadzieją w głosie, że żona Jerzego przekonała się, że nie może bez niego żyć.

- Przyszłam cię o coś poprosić, o coś bardzo dla mnie ważnego... - rozwieje jego wątpliwości Patrycja, nadal nie informując o tym, że będą mieli wspólne dziecko.

- Nie przychodź, nie biegaj przed moim domem, nie dzwoń, wykasuj mój numer. Zresztą, i tak go zmienię... - powie Argasińska, z trudem powstrzymując łzy.

- Jeśli kiedykolwiek coś dla ciebie znaczyłam, przysięgnij mi, że już nigdy w żaden sposób nie spróbujesz się ze mną skontaktować - błagalnym tonem skwituje Patrycja.

Jak na prośbę ukochanej zareaguje młody Wojciechowski? Czy będzie chciał walczyć o Patrycję ze swoim szefem? Odpowiedzi na te pytania poznamy po wakacyjnej przerwie. 

Marcin Mroczek z żoną na plaży. Miłosne akrobacje robią wrażenie! 

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje