Reklama

​"M jak miłość“: Odcinek 1596. Ania poprosi Adama o... ratunek!

Po wakacyjnej przerwie na jaw wyjdzie, że Ania (Gabriela Świerczyńska), nastoletnia córka Marty (Dominika Ostałowska), nadal kocha się w swoim poloniście Adamie (Wojciech Świeściak). Dowód? Wyśle do niego list z wierszem miłosnym, a Warecki przekaże go Magdzie (Anna Mucha). Poznaj szczegóły!

List Ani do wychowawcy

Zdradzamy, że w 1596. odcinku "Emki“ (emisja we wtorek 7 września o godz. 20.55 w TVP2) Adam poprosi Magdę o spotkanie w sprawie Ani.

- Pomyślałem, że powinnaś to zobaczyć - zacznie, wyciągając z plecaka list, który wcześniej podrzuciła mu młoda Wojciechowska.

Budzyńska rzuci okiem na ozdobną kopertę i głośno westchnie. Podniesie wzrok na Wareckiego, po czym oboje wymienią się zmartwionymi spojrzeniami. W końcu Magda wyjmie z koperty korespondencję od Ani. W jej treści znajdzie się wiersz pt. "Portret“ Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej. Lektura zmrozi żonę Andrzeja (Krystian Wieczorek)...

Reklama

"Usta twoje: ocean różowy./ Spojrzenie: fala wzburzona./ A twoje szerokie ramiona:/ Pas ratunkowy... Uratuj mnie. Ania“. - przeczyta Magda.

- Nie jest dobrze - skomentuje zasmucona.

Ania błaga o pomoc?

- Wydaje mi się, że ten list to... tak naprawdę wołanie o pomoc... Może czas porozmawiać z naszym psychologiem? Albo nawet lepiej, z psychologiem gdzieś poza szkołą? - zaproponuje wychowawca nastolatki.

- Zastanowimy się nad tym z jej rodzicami...Dziękuję, że dałeś mi znać. Musimy wszyscy podejść do tego naprawdę delikatnie i spróbować ostatecznie rozwiązać tę sytuację... - skwituje Budzyńska.

Czy Magdzie uda się postąpić dyplomatycznie i nie zrazić do siebie Ani? Odpowiedź dopiero po wakacjach.


AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje