Reklama

"M jak miłość": Odcinek 1595. Iza i Marcin pójdą na terapię?

Iza (Adriana Kalska) będzie kolejną – po Olku (Maurycy Popiel) - osobą, która oceni, że Marcin (Mikołaj Roznerski) nie radzi sobie z emocjami i agresją. Zaproponuje mu udział we wspólnej terapii małżeńskiej. Co na to Chodakowski?


"M jak miłość": Odcinek 1595. Problemy Marcina

Ujawniamy, że w 1595. odcinku sagi rodu Mostowiaków, który telewizyjna Dwójka wyemituje po wakacyjnej przerwie, Chodakowska zwierzy się Marii (Małgorzata Pieńkowska) z tego, że Marcin nie potrafi zapanować nad swoimi emocjami.

- Widzę, że ze sobą walczy, próbuje, ale to jest silniejsze od niego. I kiedy już pozornie wszystko jest okay, dochodzimy do jakiejś kruchej równowagi, wszystko znowu się sypie. Marcin potrafi nagle, bez słowa wyjść z mieszkania, zostawić mnie samą z dziećmi... - zrelacjonuje Rogowskiej.

- Nie rozumiem, dlaczego najbliższy mi człowiek odwraca się ode mnie w takim momencie? - doda już ze skrywaną złością.

Reklama

W tym samym odcinku Chodakowska zdobędzie się na szczerość w stosunku do swego męża.

- Marcin, ja doszłam do ściany... Nie mam już siły. I albo pójdziemy razem na terapię, spróbujemy walczyć o naszą rodzinę, albo... czeka nas rozwód - powie łamiącym się głosem Iza.

- Naprawdę sądzisz, że to takie proste? Że wystarczy jedna, czy dwie rozmowy z jakimś terapeutą... I wszystkie nasze problemy znikną? - z goryczą uśmiechnie się Chodakowski.

- Bardzo w to wątpię, Iza... - doda.

"M jak miłość": Odcinek 1595. Czy uda się uratować małżeństwo?

Jak sądzicie: czy Chodakowscy zdecydują się na terapię, która uratuje ich małżeństwo? Czy jednak ich rozwód jest nieuchronny? Odpowiedzi na te pytania poznamy po wakacjach, kiedy TVP2 rozpocznie emisję premierowych odcinków sagi rodu Mostowiaków.

Zobacz też:

"M jak miłość": Odcinek 1595. Marcin obieca Barbarze, że odnajdzie Mateusza

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy