M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 311563
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Nowy facet ukoi jej zbolałe serce?

​Niebawem w życiu młodej wdowy pojawi się pewien przystojny mężczyzna. Połączy ich miłość?

Już wkrótce, ku wielkiej uciesze fanów "M jak miłość" do Polski powróci Asia (Barbara Kurdej-Szatan). I tuż po przyjeździe los skrzyżuje jej ścieżki z nowym atrakcyjnym mężczyzną.

Reklama

Pewnego dnia, wracając do domu, Joanna i Wojtuś (Feliks Matecki) poznają Michała Ostrowskiego.

W tej roli zobaczymy Pawła Deląga ("Przyjaciółki"). Mężczyzna okaże się synem zmarłej niedawno sąsiadki, pani Olgi (Katarzyna Skolimowska). Jedna chwila wystarczy, by poczuł sympatię i obdarzył zaufaniem wdowę po Tomku (Andrzej Młynarczyk).

Do tego stopnia, że poprosi nową znajomą i jej synka o... zaopiekowanie się Albertem - psiakiem, którego dostał w spadku po matce i chwilowo nie może się nim zająć ze względu na wyjazd. Asia i Wojtuś z wielką radością zgodzą się oddać mu tę przysługę.

Sympatycznego Michała widzowie poznają wiosną, dokładnie w 1365 odc. sagi o Mostowiakach. Paweł Deląg zameldował się na planie już 9 stycznia, ale odcinki z jego udziałem TVP 2 pokaże w kwietniu.

Wszystko wskazuje na to, że aktor zagości w serialu na dłużej i zawalczy o serce serialowej Asi.

- Między nimi nie zaiskrzy od razu, ale z czasem zwykła relacja sąsiedzka przerodzi się w miłość - zdradziła jednej z gazet znajoma aktorki.

Czy nowy mężczyzna naprawdę wypełni pustkę w sercu Asi i zajmie miejsce Tomka?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje