Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367501
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Nowy biznes Ali!

Ala pragnie zacząć w Polsce nowe życie - i nowy biznes. Kupuje lokal sąsiadujący z bistro Za Rogiem... I ryzykuje utratę wszystkich oszczędności. Jaką cenę zapłaci za swoją odwagę? Zapraszamy na 1026 odcinek "M jak Miłość", a w nim... Nowy biznes Ali!

- Trochę mnie zaskoczyłaś. Mówiłaś, że może wynajmiesz lokal, a tu nagle... właścicielka?! - Paweł, zaskoczony, spogląda na Alę... A jego ukochana tylko wzdycha:

- To był impuls, zdecydowałam się z dnia na dzień, a teraz... mam mnóstwo wątpliwości. Bez sensu to wszystko. Najpierw działam, a potem myślę! Utopiłam w tym lokalu wszystkie swoje oszczędności, a czasy są niepewne, kryzys...

- Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana! - Zduński próbuje rozładować sytuację żartem. Jednak Ala posyła mu ciężkie spojrzenie...

- Ta rezerwa to była przyszłość moja i Basi. Przez parę lat pracowałam w Kanadzie, część kasy poszła na studia, ale resztę udało mi się odłożyć... Wiesz, ile potu i łez kosztowały mnie te pieniądze?

W końcu dziewczyna zdradza Pawłowi, że planuje otworzyć sklep z artykułami dekoracyjnymi:

- Takie tam, różne różności do domu. Stylowe lampy, obrazy, lustra, stojaki na wino, zegary, skrzynki na listy.(...) Z czasem wprowadzę sprzedaż on-line. W Kanadzie w tej branży ten system dystrybucji nieźle działa.

A Zduński od razu się rozpromienia:

- To super pomysł!

- Może i super, ale wiesz, jaka jest konkurencja?

- Nie myśl o tym. Rób swoje... i zobaczysz, że się uda!

Jak rozwinie się "przygoda" Ali z biznesem? Ciekawych zapraszamy do Dwójki - na premierowe odcinki serialu!

Reklama


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama