Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368632
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Niespodziewane pojednanie?

W ostatnich odcinkach sezonu działo się naprawdę wiele. Proces Olka, wyjazd Zduńskiego do USA oraz zasłabnięcie Andrzeja.

Budzyński robił wszystko, by wyciągnąć Olka z więzienia. Zmagał się z ciężkim przeciwnikiem - Kamilem. Były ukochany Magdy za wszelką cenę chciał doprowadzić do kompromitacji prawnika.  

Zniecierpliwieni fani czekają na nowe odcinki, by przekonać się kto wygrał pojedynek. Pandemia koronawirusa na kilka tygodni wstrzymała zdjęcia do serialu. W ubiegłym tygodniu aktorzy wrócili na plan. 

Reklama

Wiele spoilerów z przyszłego sezony zdradzają zdjęcia, które gwiazdy "Emki" zamieszczają na swoich profilach w mediach społecznościowych. Możemy z nich wyczytać na przykład to, że Olek nie spędzi reszty życia w więzieniu i zostanie uniewinniony z zarzutów zabójstwa Artura!

Tomasz Oświeciński zamieścił zdjęcie z serialowego "Siedliska". Widać przy nim jego bohatera siedzącego przy stole Marzenką (Olga Szomańska), Magdą (Anna Mucha), Andrzejem (Krystian Wieczorek) oraz... Kamilem (Marcin Bosak). Czy to oznacza, że wrogowie zakopią wojenny topór? 
swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje