Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 364201
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Niebezpieczne spotkania

Magda spotyka szaleńca, Artur wpada w kłopoty - przez zazdrosną kochankę… a Tomek może zostać wykluczony z rodziny Mostowiaków!


Reklama

Joasia nadal będzie ukrywać się w Kaletach, razem z małym Wojtkiem. Z jednej strony - obawiając się gangsterów, których może nasłać na nią szef kasyna. A z drugiej - kuratora i policji...

Tymczasem urzędnik zajmujący się sprawą Chodakowskich - razem z aspirantem Staszkiem - pojawi się w Grabinie. I oznajmi Mostowiakom, że... Tomek uprowadził syna!

- Dziecko, decyzją sądu, zostało przekazane matce, a ojciec nie chce wskazać jego miejsca pobytu... Rozumiem, że państwo też nie wiedzą, gdzie jest wnuczek?

Barbara będzie w szoku: - To znaczy, że Tomek... ukrywa Wojtusia?!

A gdy kurator w końcu odjedzie... Mostowiakowa wybuchnie. - To jest jakieś szaleństwo! (...) A gdyby Wojtek tu był? Przecież jeszcze kilka dni temu tu był, to co? Miałabym go oddać jakiemuś obcemu facetowi, żeby go zabrał za rączkę do samolotu?! Pięcioletnie dziecko?! Ja nie wierzę, że to się dzieje w mojej rodzinie... Takie okrucieństwo i taka głupota... To mi się po prostu nie mieści w głowie! 

W Warszawie kłopoty czekają za to serialową Magdę. Dziewczyna wybierze się na spacer do parku - nieświadoma, że cały czas śledzi ją Wiktor Żak. A prawnik posunie się o krok dalej i... w końcu nawiąże z nią rozmowę. Mężczyzna zaprosi Magdę na kawę i szybko zdobędzie jej zaufanie... Cały czas ukrywając, co ich naprawdę łączy. 

A Marszałkówna od razu zgodzi się na "randkę"... nawet nie podejrzewając, że jej "adorator" ma problemy psychiczne.

- Chętnie napiję się kawy w miłym towarzystwie... Chociaż nie, kawy nie mogę, bo mam kłopoty z sercem... 

- Wiem...

- Proszę? - Wiem... że kawa nie jest zdrowa na serce! To co, dzisiaj po południu? 

A w finale - chwile grozy, które przeżyje serialowy Artur! Teresa - kochanka Rogowskiego - straci cierpliwość i postanowi wyznać jego żonie prawdę. 

I gdy lekarz zajrzy do bistro, Maria rzuci na powitanie: - Mam dla ciebie niespodziankę... odwiedziła nas twoja koleżanka! O proszę... Czy Teresa zniszczy małżeństwo Rogowskich? Ciekawych zapraszamy przed telewizory! Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje