M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 311590
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość“: Następcę Tomka zagra prawdziwy mąż serialowej Asi?

Po wielu miesiącach żałoby w życiu Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) zaświeci w końcu słońce. Stanie się to za sprawą zabójczo przystojnego pianisty, w roli którego wystąpi Rafał Szatan, prywatnie mąż Barbary Kurdej-Szatan.


Reklama

Od śmierci i pogrzebu świętej pamięci Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk) minął już prawie cały rok, a Joasia wciąż jeszcze nie zdołała uporać się ze stratą ukochanego męża.

Nadal nosi w sercu żałobę.

Po traumatycznym przejściu przy życiu trzymają ją wyłącznie dzieci - Zosia (Julia Wróblewska) i Wojtuś (Feliks Matecki) oraz ojciec Adam Tarnowski (Juliusz Krzysztof Warunek).

Nieustannie wspierają ją także przyjaciele - zwłaszcza Agnieszka (Magdalena Walach) i Jacek (Jan Wieczorkowski), bez finansowej pomocy którego nie byłaby w stanie egzystować na dotychczasowym poziomie.

To dzięki Mrozowskiemu mogła wyjechać z Polski do Francji, by zapomnieć o dramatycznych przeżyciach. 

Co prawda jeszcze za wcześnie na to, by Joasia znalazła w swoim sercu miejsce na następcę po miłości swego życia, jaką niewątpliwie był Tomek, to jednak mężczyźni zaczynają się nią interesować.

Nic w tym dziwnego - Joasia jest przecież bardzo atrakcyjną wdową. Do tego młodą i wiele lat jeszcze przed nią. Poza tym to dobra, szlachetna i ciepła osoba.

Hazardzista to żadna partia

Zdążył się już o tym przekonać jej nowy sąsiad Michał Ostrowski (Paweł Deląg), którego Chodakowska oczarowała nie tylko nadzwyczajną urodą, ale przede wszystkim wielkim sercem.

To, jak zajęła się bezbronnymi zwierzętami jego zmarłej ciotki (Katarzyna Skolimowska), ujęło go bez reszty.

Sama Joasia nie zobaczyła dotąd w autorze poczytnych kryminałów kandydata na partnera dla siebie. Po pierwsze, na razie w ogóle do głowy nie przyszła jej nawet myśl o ułożeniu sobie życia u boku jakiegokolwiek mężczyzny.

Po drugie, dowiedziała się, że Ostrowski jest uzależniony od hazardu, przez co sam dyskwalifikuje siebie jako partia dla każdej z kobiet.

Inna sprawa, że Asia dostrzega u niego także pozytywy, zwłaszcza to, że zaprzyjaźnił się z Wojtusiem i stał się dla niego wsparciem i inspiracją.

Razem w życiu i na ekranie

Po wakacjach Joasia pozna zabójczo przystojnego pianistę. Jako pierwsi ujawniamy, że nastąpi to w 1391. odcinku sagi rodu Mostowiaków (planowana emisja we wrześniu br. W TVP2).

W roli pianisty zobaczymy Rafała Szatana, który prywatnie jest mężem Barbary Kurdej-Szatan. Można się spodziewać, że media plotkarskie zaczną się doszukiwać tutaj sensacji. Że aktorka załatwiła pracę swojej drugiej połowie.

- Nie ma w tym nawet cienia prawdy - uprzedza plotki Karolina Baranowska z MTL MAX Film, która jest odpowiedzialna za promocję "M jak miłość“. - Zatrudnienie Rafała Szatana w naszym serialu to pomysł produkcji. Do roli pianisty szukaliśmy autentycznego muzyka. Ostatecznie wybór padł na Rafała Szatana. Tym bardziej że uznaliśmy, że będzie to ciekawe dla widzów. Liczymy, że chemia łącząca małżonków przeniesie się na mały ekran.

Czy Asię i pianistę połączy gorące uczucie?

Na ten temat Karolina Baranowska milczy jak zaklęta.

- Za wcześnie, by o tym mówić - wyjaśnia. - Poza tym po co psuć widzom niespodziankę?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje