Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368160
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Mikołaj Roznerski wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?

Choć od finału 1. edycji show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" minęło zaledwie kilka dni, wszyscy zastanawiają się, kogo zobaczymy na parkiecie w jesiennej odsłonie programu. Podobno na udział w "Tańcu" dał się już namówić... Mikołaj Roznerski, czyli Marcin Chodakowski z "M jak miłość"!


Reklama

- Będzie 2. edycja programu, a wystąpią naprawdę wielkie nazwiska - powiedziała Anna Głogowska, żegnając się w ubiegły piątek z widzami finałowego odcinka show Telewizji Polsat i dając tym samym do zrozumienia, że producenci "Tańca" są już "po słowie" z kilkoma gwiazdami, które jesienią zobaczymy na parkiecie.

Jednym z aktorów, który podobno zgodził się na udział w programie, jest Mikołaj Roznerski. Serialowy Marcin Chodakowski z "M jak miłość" znany jest z tego, że uwielbia podejmować nawet najbardziej ryzykowne wyzwania i nie boi się ciężkiej pracy.

Z pewnością podołałby morderczym treningom poprzedzającym każdy występ w "Tańcu", a fakt, że jest jednym z najprzystojniejszych polskich aktorów i ma ogromne rzesze fanek, mógłby pomóc mu w zajęciu bardzo wysokiego miejsca w rywalizacji o Kryształową Kulę.

Mikołaj nie potwierdził na razie, czy przyjął ofertę producentów "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", ale - jak udało się ustalić jednemu z dzienników - jego udział w show jest niemal pewny.

Chęć nauczenia się kroków walca, rumby i samby wyraziła z kolei... Maryla Rodowicz, czyli niezapomniana ciocia Ula z "Rodziny zastępczej". Królowa polskiej piosenki przyznaje, że dostała już propozycję udziału w "Tańcu", ale najwcześniej pojawi się na parkiecie dopiero wiosną, kiedy ruszy 3. edycja polsatowskiego show.

Niewykluczone, że jesienią - obok Mikołaja Roznerskiego - w programie zatańczy natomiast Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", który odmówił udziału w programie w tym sezonie tylko ze względu na przygotowania do matury.

Jak myślicie, który z największych polskich "ciach" - Mikołaj Roznerski czy Maciej Musiał - miałby większe szanse, by sięgnąć po Kryształową Kulę?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Taniec z gwiazdami | Mikołaj Roznerski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje