Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 364520
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Mikołaj Roznerski chce się żenić?

Mikołaj Roznerski, czyli Marcin Chodakowski z "M jak miłość", od dwóch lat spotyka się z Olgą Bołądź, czyli Olą Krawczyk ze "Skazanych". Rok temu zamieszkali razem, a niedawno aktor przedstawił ukochaną swojej mamie...


Reklama


Wszystko wskazuje na to, że w życiu Mikołaja Roznerskiego i Olgi Bołądź szykują się bardzo poważne zmiany. Jak informuje jeden z tygodników, Mikołaj poprosił ukochaną o rękę! Jaką dostał odpowiedź?

- Mam wspaniałego faceta i... tyle na ten temat - tak Olga Bołądź mówi, gdy ktoś pyta ją o jej związek z Mikołajem Roznerskim.

Aktorska para bardzo dba, by do mediów nie przedostawały się żadne szczegóły z ich prywatnego życia. Ani ona, ani on nie opowiadają w wywiadach o tym, co ich łączy... Do dziś żadne z nich nie potwierdziło oficjalnie, że są parą! Na wykonanych przez paparazzi zdjęciach - a z miesiąca na miesiąc jest ich coraz więcej - wyraźnie jednak widać, że Olga i Mikołaj nie widzą poza sobą świata i są ze sobą bardzo szczęśliwi.

"Życiu na gorąco" udało się dotrzeć do znajomej Olgi Bołądź, która potwierdziła, że ukochany rzeczywiście oświadczył się aktorce.

- Olga nie dała mu jeszcze odpowiedzi, ale to, że zostanie żoną Mikołaja, jest tylko kwestią czasu - czytamy w tygodniku.

Olga Bołądź, którą jesienią oglądać będziemy w jednej z głównych ról w nowym serialu "Skazane" i zobaczymy w gościnnym epizodzie w finałowym odcinku 7. serii "Komisarza Aleksa", nie kryje, że jej życie jest od pewnego czasu bardzo... poukładane.

- Wiem, dlaczego jestem z tym, a nie z innym mężczyzną. Życie to podróż i wolę ją odbywać we dwójkę plus, to znaczy z partnerem i dziećmi - powiedziała w wywiadzie.

Przypomnijmy, że Olga jest mamą 2,5-letniego Bruna (do dziś nie zdradziła, kto jest ojcem jej synka), a Mikołaj opiekuje się (wspólnie z byłą partnerką Martą Juras) 5-letnim Antkiem. Podobno chłopcy bardzo się lubią, spędzają ze sobą dużo czasu, a Bruno traktuje Antka jak starszego brata, na którego zawsze może liczyć.

 

 

Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Roznerski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje