Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 364499
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Marta o krok od zdrady!

Kłótnie, pretensje, tajemnice - Marta od dawna nie jest z Andrzejem szczęśliwa... A na horyzoncie pojawia się jej nowy "przyjaciel": Janek. Czy Budzyński ma powód do zazdrości? Zapraszamy na 1181. odcinek "M jak miłość", a w nim...


Reklama


Maria zagląda do siedliska, by odwiedzić siostrę i małą Anię... A Wojciechowska postanawia się jej zwierzyć - i opowiada o nowym adoratorze, którego poznała za granicą.

- Pojechałam do Łukasza między innymi po to, żeby złapać dystans... Odreagować problemy, które ostatnio mieliśmy z Andrzejem.

- Tak sądziłam... I co, pomogło?

- Na pewno nie tak, jak to sobie wyobrażałam... Miałam tam wreszcie trochę czasu dla siebie, chodziłam po muzeach, galeriach i... poznałam kogoś. Ale to nie tak, jak myślisz! Nic z tych rzeczy... Janek jest archeologiem. Niesamowity facet, z charyzmą, poczuciem humoru... Spędziliśmy razem trochę czasu i... bardzo go polubiłam. A teraz przylatuje do Polski i poprosił mnie o spotkanie. Ucieszyłam się, a potem... dopadły mnie wątpliwości. Niby nie robię nic złego, ale... źle się z tym czuję. Nie przyznałam się Andrzejowi i już samo to wystarczy...

Marta ma wyrzuty sumienia - i boi się, że siostra ją skrytykuje. Jednak Maria od razu posyła jej ciepły uśmiech:

- Wcale cię nie oceniam... I może nawet cię rozumiem. Przyjaźń, bliskość - to ludzka rzecz. I jeśli najbliżsi nas pod tym względem zawodzą... szukamy tej bliskości gdzie indziej. Pytanie, co dalej zrobisz z tym fantem?

A Wojciechowska kilka godzin później jedzie do Warszawy i spotyka się z Jankiem (w tej roli Igor Kujawski) - w tajemnicy przed mężem. Nieświadoma, że Andrzej... cały czas ją śledzi! Marta u boku nowego przyjaciela wręcz rozkwita: uśmiechnięta i beztroska. A Budzyński obserwuje ukochaną z daleka - po czym odchodzi, bez słowa... I dopiero wieczorem, gdy oboje z żoną wracają do Grabiny, rzuca lodowatym tonem:

- Słyszałem jakiś czas temu, jak rozmawiałaś z kimś przez telefon... I umawiałaś się na spotkanie w Warszawie. A mnie później powiedziałaś, że masz wizytę u dentysty...

Co Marta odpowie? I czy w końcu... zdecyduje się na romans? Emisja odcinka numer 1181 już we wtorek - takich emocji lepiej nie przegapić!


Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje