Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 366530
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Marcin szuka ukochanej

​Zapraszamy na 1029. odcinek "M jak miłość", w którym Marcin znów odwiedzi Lipnicę - i zajrzy do sklepu prowadzonego przez Jankę. Marcin szuka ukochanej.
- Cześć... Pamiętasz mnie? - na powitanie, Chodakowski pośle dziewczynie radosny uśmiech... A po chwili przysunie się i zerknie w jej piękne oczy:

- Słuchaj, nie wiem nawet, jak masz na imię, ale muszę cię o coś zapytać... Popatrz na mnie i powiedz, czy ktoś taki jak ja... wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia? Nie uwierzysz... Wierzy.

Janka będzie oczarowana. A wtedy Marcin wyzna, że... zakochał się w innej! W tajemniczej dziewczynie znad rzeki.  

- Miała takie piękne oczy... Niebieskie. Chyba. A może brązowe?... Cholera, nie pamiętam. Za to dokładnie pamiętam kolor jej włosów, ciemny blond!

- Taki kolor ma połowa dziewczyn w tym kraju.(...) Wiesz chociaż, jak się nazywa, nazwisko?

- Jakieś takie... dziwne. A o nazwisko nie zdążyłem zapytać...

- Jasne, pewnie nie traciłeś czasu na takie "bzdury"... A w ogóle to nie rozumiem, dlaczego przyjechałeś z tym do mnie?! - Janka, słuchając "romantyka", w końcu się zirytuje. - Szukasz jakiejś dziewczyny, to sobie szukaj, nie moja sprawa!

Ale Chodakowski, niezrażony, pośle jej uwodzicielski uśmiech...

- Mogłabyś mi pomóc.(...) Posłuchaj, ta dziewczyna na pewno gdzieś tu mieszka... Musiałaś ją widzieć, znać... Przecież Lipnica nie jest taka duża...

Czy Marcin odnajdzie Erykę - i naprawdę się w niej zakocha? A jeśli nie, czy zamiast tego... podbije serce Janki? Odpowiedź wkrótce, tylko antenie TVP 2!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje