M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 339329
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Marcin nie będzie z Izą!

Maria Pawłowska, czyli serialowa Ania, wrzuciła do sieci zdjęcie, które zdradza, co wydarzy się w powakacyjnych odcinkach serialu!

Na fotografii z planu "M jak miłość" widzimy Marcina (Mikołaj Roznerski), Anię i Szymka (Staś Szczypiński) podróżujących razem w samochodzie.

Reklama

"Tak wczoraj jeździliśmy z małym demonem" - napisała żartobliwie aktorka. "Będzie się działo. Tutaj akurat kręcimy jesienne odcinki. Moja postać pojawi się znowu w ostatnim odcinku tego sezonu" - dodała w komentarzu Pawłowska.

Tym samym rozwiała nadzieje fanów, którzy liczyli, że Marcin znów będzie z Izą (Adrianna Kalska).

Zdradzamy, że jeszcze przed wakacjami podczas ćwiczeń w parku Marcin spotka Anię, ale potraktuje ją z rezerwą. Żakowska zmusi go, by wysłuchał jej przeprosin. Doda też, że przeprowadziła małe śledztwo w sprawie Artura i później przekaże mu wyniki. Podczas ich kolejnego spotkania - wieczorem - okaże się, że dziennikarka nie odkryła niczego nowego.

Marcin wybaczy jednak ukochanej, że opisała jego historię w artykule i oboje na nowo się do siebie zbliżą. Gdy para zacznie się całować, do mieszkania nagle zastuka policja nasłana przez Skalskiego...
Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje