Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367890
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Marcin ma brata?!

Zapraszamy na 1027. odcinek "M jak miłość", w którym Aleksandra zdradzi synowi bolesną, rodzinną tajemnicę... Czy Marcin wybaczy jej błędy sprzed lat?


Reklama

Leżąc w szpitalu - po wypadku - matka wyzna Chodakowskiemu, że... wcale nie jest jedynakiem. Bo przed laty urodziła jeszcze syna Olka. Marcin będzie w szoku.

Za to Grzegorz, który pragnął utrzymać wszystko w sekrecie, z trudem zapanuje nad wściekłością... Jednak, gdy żona wspomni, że Olek nadal żyje, on również zblednie.

- Co ty opowiadasz? Aleksandra, ty naprawdę straciłaś kontakt z rzeczywistością? Zaczynam się o ciebie martwić...

- Posłuchaj mnie uważnie. Skontaktowałam się niedawno z siostrami z tamtego zakonu, prosiłam o przekazanie pewnej sumy pieniędzy... Chciałam ufundować Olkowi nagrobek. Nigdy tego nie zrobiliśmy, a przez te wszystkie lata nie dawało mi to spokoju...

- Błagam cię... Co ty mówisz? Ola...?

- Olek żyje. Nasz syn żyje.

- Boże, ale... jak? Jak to możliwe...

- Siostra przełożona, z którą rozmawiałam powiedziała, że dziecko nie umarło, jak nas poinformowano... Oddano je do adopcji. Tylko tyle wiem.

- Dlaczego nikt nam o tym nie powiedział, nie zawiadomił nas?! Boże, nie, ja w to nie wierzę!...

Co wydarzy się dalej? Czy Olek naprawdę żyje i Chodakowscy zdołają go odnaleźć? I jak zareaguje Marcin - na wiadomość, że ma tajemniczego, zupełnie mu obcego "brata"?

Emisja odcinka numer 1027 już w poniedziałek, 23. grudnia!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje