Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367925
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Marcin Bosak zmienił się dla ukochanej...

Marcin Bosak, którego wkrótce - po 12-letniej przerwie - znów oglądać będziemy jako Kamila Gryca w "M jak miłość", nie kryje, że kiedyś nie przykładał zbyt dużej uwagi do tego, jak wygląda. Ostatnio jednak aktor zaczął bardzo dbać o swój image... To podobno zasługa jego ukochanej - Marii Dębskiej, czyli Weroniki Nowackiej z "W rytmie serca".

Marcin Bosak i Maria Dębska są parą już ponad półtora roku. Na początku ukrywali swą miłość przed mediami... Dopiero niedawno zdecydowali się podzielić z całym światem swoim wielkim szczęściem.

Reklama

- Tak, jestem szczęśliwa i zakochana - powiedziała Maria Dębska w wywiadzie, wprost zapytana o związek z przystojnym aktorem.

Maria i Marcin poznali się jesienią 2016 roku podczas prób do spektaklu "Ripley pod ziemią" w stołecznym Teatrze Studio, w którym zagrali małżeństwo. Ich znajomość - jak informuje tygodnik "Na żywo" - szybko zaczęła wykraczać poza zawodowe obowiązki. Oczarowany młodziutką studentką łódzkiej filmówki Marcin podobno już podczas pierwszego spotkania stracił dla niej głowę, ale Maria uznała, że mężczyzna mający dwoje dzieci i zobowiązania wobec innej kobiety (Marcin Bosak był wtedy mężem Moniki Pikuły), nie jest najlepszym kandydatem na życiowego partnera. Dla niej najważniejsze było wtedy ukończenie studiów...

Dopiero gdy miała już w rękach dyplom, a starszy od niej o 12 lat aktor uzyskał rozwód, doszła do wniosku, że powinna dać szansę ich związkowi. Dziś uchodzą za jedną z najszczęśliwszych i najpiękniejszych par w polskim show-biznesie.

Nietrudno zauważyć, że odkąd Marcin Bosak związał się z Marią Dębską, wygląda zupełnie inaczej niż kiedyś - luźne t-shirty i wytarte dżinsy, w których pokazywał się na imprezach, zamienił na eleganckie koszule i garnitury od najlepszych projektantów, ma perfekcyjną fryzurę, nosi modny zarost. To, że się zmienił, jest podobno zasługą jego ukochanej, która - co sama powiedziała w jednym z wywiadów - uwielbia świetnie ubranych i nienagannie zachowujących się dżentelmenów, bo kojarzą się jej z ukochanym dziadkiem.

Niewykluczone, że w 2019 roku związek Marcina i Marii wkroczy w kolejną fazę. Aktorska para - o czym od pewnego czasu plotkuje się na stołecznych salonach - zamierza ponoć stanąć na ślubnym kobiercu...

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje