Reklama

"M jak miłość": Kurdej-Szatan znika z serialu? Jest komentarz!

Od pewnego czasu w Internecie pojawiają się doniesienia, które sugerują, że Barbara Kurdej-Szatan może w krótce pożegnać się z rolą Asi w popularnym serialu "M jak miłość". Niedawno aktorka postanowiła zabrać w tej sprawie głos. Czy serialowa Asia zniknie z "Emki"?

Barbara Kurdej-Szatan znika z "M jak miłość"?

Premierowe odcinki nowego sezonu "M jak miłość" pojawiły się już na antenie TVP2. Barbara Kurdej-Szatan wciela się w nim w rolę Joanny i niemal od samego początku wzbudza ogromną sympatię wśród widzów. Ze względu na to, że fani "Emki" pokochali serialową Asię, plotki o jej planowanym zniknięciu z serialu wywołały niemałe poruszenie.

Powodem odejścia Kurdej-Szatan z serialu miałby być fakt, że aktorka nie stara się ukryć swoich poglądów i nie ma oporów przed tym, by krytykować obecną władzę.

Aktorka skomentowała plotki

Barbara Kurdej-Szatan postanowiła skomentować plotki o swoim rzekomym odejściu z obsady "M jak miłość". W wywiadzie dla "Plotka" aktorka wyraźnie zaznaczyła, że doniesienia, o których mowa, są nieprawdziwe.

Reklama

Kurdej-Szatan zaznaczyła jednocześnie, że choć jej prace na planie "Emki" zostały opóźnione przez inne zajęcia, w najnowszym sezonie widzowie wciąż będą mogli śledzić losy serialowej Asi.

Wygląda więc na to, że wszyscy ci, którym wiadomość o odejściu Barbary Kurdej-Szatan spędzała sen z powiek, w końcu mogą odetchnąć z ulgą! 

Zobacz też: "M jak miłość": Ulubiony serial widzów wraca na antenę! Nowe odcinki 22. sezonu od dzisiaj!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje