Reklama

"M jak miłość": Ulubiony serial widzów wraca na antenę! Nowe odcinki 22. sezonu od dzisiaj!

Sezon urlopowy dobiegł końca, ale to wcale nie oznacza, że brakuje powodów do radości. Ci, którzy z utęsknieniem wyczekiwali premiery nowego sezonu "M jak miłość", nie mogą narzekać, ponieważ to właśnie dziś wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 22. sezonu "Emki". Będzie go można obejrzeć o 20:55 w TVP2!

"M jak miłość": Nowy sezon po wakacjach

Fani "M jak miłość" zapewne nie mogli się doczekać premierowych odcinków najnowszego sezonu ich ulubionej produkcji telewizyjnej. Już dziś ukaże się pierwszy odcinek nowego sezonu "M jak miłość", w którym widzowie będą mogli śledzić losy rodu Mostowiaków. W najnowszym sezonie "M jak miłość" po wakacjach na pewno nie zabraknie emocji!

"M jak miłość": Nowy sezon po wakacjach. Odcinek 1595

W związku Izy z Marciem trwa kryzys, a Bosacki nie poddaje się i zapowiada Chodakowskiemu, że wkrótce prześle mu kolejne nagranie z udziałem jego żony.

Tymczasem rodzina Mostowiaków robi wszystko, by odnaleźć Mateusza - zaniepokojona tym, że chłopak od kilku tygodni nie daje znaku życia. A Ula z Bartkiem coraz poważniej starają się o dziecko i w końcu decydują się na rozmowę z lekarzem.

"M jak miłość": Odcinek 1595. Gdzie obejrzeć?

Reklama

Pierwszy odcinek najnowszego sezonu "M jak miłość" zostanie wyemitowany o 20:55 przez TVP2!

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje