Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367463
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"M jak miłość": Kuba Józefowicz - o nim będzie głośno!

Do obsady "M jak miłość" dołączył właśnie 25-letni Jakub Józefowicz, syn znanego aktora i choreografa Janusza Józefowicza. Kubę po raz pierwszy zobaczymy w "Emce" dopiero na początku przyszłego roku, ale już teraz warto zapamiętać jego nazwisko, bo wkrótce będzie o nim bardzo głośno!


Zanim przekonamy się, kogo w najpopularniejszym polskim serialu gra Jakub Józefowicz, co na razie producenci "Emki" trzymają w tajemnicy, będziemy mieli okazję podziwiać go na wielkim ekranie w komedii romantycznej "Planeta Singli 2" u boku m.in. Macieja Stuhra, Piotra Głowackiego i Tomasza Karolaka.

Reklama

Wszystko wskazuje na to, że najbliższe miesiące należeć będą właśnie do niego - młodego, przystojnego i bardzo utalentowanego chłopaka, który ma szansę stać wielką gwiazdą...

Kuba jest synem tancerki Danuty Józefowicz i znakomitego choreografa Janusza Józefowicza - twórcy m.in. legendarnego musicalu "Metro" i dyrektora stołecznego Teatru Buffo.

- W dzieciństwie bardzo dużo czasu spędzałem za kulisami teatru - wspomina Jakub, dodając, że to ojciec zaraził go miłością do sztuki i pomógł odnaleźć własną drogę.

- Miałem 9 lat, kiedy tata podarował mi kamerę. Zacząłem nagrywać wszystko, co mnie otaczało. Jako licealista - zamiast pisać rozprawki - kręciłem etiudy, bo czułem, że za pomocą obrazu łatwiej mi przekazać, co myślę o świecie - opowiadał w wywiadzie dla magazynu "Show".

Po maturze Kuba zdecydował się zdawać na wydział reżyserii Warszawskiej Szkoły Filmowej. Po pierwszym roku rzucił jednak studia, ale nie zrezygnował z marzeń o kręceniu filmów. Dziś może się pochwalić kilkoma wyreżyserowanymi przez siebie teledyskami, paroma reklamami i mnóstwem filmowych etiud. Sam pisze scenariusze do swoich produkcji i komponuje do nich muzykę, montuje swe filmy i udźwiękawia je.

Dopiero niedawno postanowił przekonać się na własnej skórze, jakie to uczucie znaleźć się... przed kamerą. Zagrał w swym własnym filmie krótkometrażowym "Get To My Love" i zaczął chodzić na castingi organizowane przez producentów filmów i seriali. W 2017 roku wystąpił w 3. odcinku 7. serii "O mnie się nie martw", a niedawno wygrał casting do jednej z ról w filmie "Planeta Singli 2" oraz dołączył do głównej obsady "M jak miłość".

Jakub Józefowicz z pewnością szybko podbije serca telewidzów i rozkocha w sobie tysiące młodych Polek. Miejsce w jego sercu i u jego boku jest już jednak zajęte. Niedawno zamieszkał ze swą dziewczyną Julią...


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje