Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368632
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość". Kto będzie ojcem dziecka Asi?!

Sławomir Uniatowski mógł zdradzić tajemnicę serialu!

Chociaż "M jak miłość" wróci dopiero po wakacjach, to widzowie już zastanawiają się nad tym, jak potoczą się kolejne wątki. Z kim Asia (Barbara Kurdej-Szatan) będzie w ciąży? Komentarz pozostawiony przez Sławomira Uniatowskiego, czyli serialowego Leszka, mógł co nieco zdradzić...

Reklama

Ten serial kochają niemal wszyscy Polacy - "M jak miłość" bawi i wzrusza już niemal od dwudziestu lat, ale scenarzyści nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa, komplikując losy głównych bohaterów. Co wydarzy się w "M jak miłość" po wakacjach?

Na razie nie są znane szczegóły, jednak już wiadomo, że nowe odcinki przyniosą wiele niespodzianek. Joanna Chodakowska (Barbara Kurdej-Szatan) będzie w ciąży, co wywoła u niej m, ale też niepokój.

Czujni widzowie "MjM" doskonale wiedzą, iż serce Chodakowskiej było rozdarte między dwóch mężczyzn, a o jej względy walczyli Michał (Paweł Deląg) i Leszek (Sławomir Uniatowski).

W ostatnich odcinkach "M jak miłość" przed wakacjami pisarz nie przyznał się do tego, iż otrzymał nowe informacje w sprawie Leszka, który zaginął podczas wyprawy w góry, a dodatkowo pisarz... spędził namiętną noc z Chodakowską! Czy to oznacza, że to on będzie ojcem jej dziecka?

Autor: Sabina Obajtek

Na profilu "M jak miłość" na Instagramie pojawił się kadr przedstawiający Asię trzymającą test ciążowy, a zdjęcie miało być zapowiedzią tego, co przyniosą nowe odcinki. Co ciekawe, fotografię skomentował także Sławomir Uniatowski wcielający się w postać Leszka.

"Leszek się postarał i ma" - czytamy pod zdjęciem.

Ten z pozoru niewinny komentarz pozostawiony przez aktora wystarczył, by internauci ruszyli z domysłami na temat ojca dziecka Joasi. Chociaż wątek ciąży Chodakowskiej całkowicie wyjaśni się dopiero po wakacjach, to w komentarzach już nie brakuje zapytań o to, jak dalej potoczą się dalsze losy Joanny wplątanej w miłosny trójkąt:

"Mam nadzieję, że to z Leszkiem", "Oby z Michałem", "Super, niech to będzie Michał - Wojtek się ucieszy".

Co poniektórzy widzowie zwracali także uwagę na to, iż we wcześniejszych odcinkach pojawił się już wątek ojcostwa Michała i wówczas okazało się, że pisarz nie może mieć dzieci:

"Chyba nie z Michałem, bo on podobno jest bezpłodny; ciekawe", "Oczywiście, że Leszka dziecko, przecież Michał jest bezpłodny".

Jak widać, widzowie już nie mogą się doczekać nowych odcinków "Emki", w których wyjaśni się wiele kwestii. Będziecie oglądać "M jak miłość" po wakacjach?

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje