Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 389011
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Kryzys u Zduńskich. To już koniec małżeństwa?

W życiu Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) w ostatnim czasie zaszło sporo zmian. Czy jego związek z Franką (Dominika Kachlik) przetrwa kolejną próbę?

Co w nowym odcinku "M jak miłość"?

Miał być ślub, a potem szczęśliwe życie. Właśnie tak Paweł (Rafał Mroczek) i Franka (Dominika Kachlik) wyobrażali sobie przyszłość. Brat bliźniak Piotra (Marcin Mroczek) poślubił żywiołową góralkę na oczach bliskich, a następnie wszyscy do białego rana bawili się na weselu! Niedługo potem okazało się jednak, że partnerka Zduńskiego nie była do końca szczera z mężem i nie poinformowała go o tym, że... ma syna!

Jak się okazało, Franka - będąc na studiach - została surogatką. Kiedy Paweł wreszcie poznał prawdę, związek pary zawisł na włosku... Czy ich miłość da się jeszcze uratować? Już wkrótce małżonkowie przeprowadzą ważną rozmowę...

Reklama

"M jak miłość", odcinek 1674, emisja w poniedziałek, co się wydarzy?

W 1674. odcinku "M jak miłość", który widzowie zobaczą w poniedziałek, 3 października, o godz. 20:55 w TVP 2, Franka poprosi Marię (Małgorzata Pieńkowska) o pomoc w konflikcie. Rogowska będzie zdziwiona zachowaniem synowej, ale nie zostawi jej w potrzebie.

"Zrobię, co będę mogła, ale obawiam się, że... sprawa jest na tyle delikatna, że Paweł nie zechce ze mną o tym rozmawiać" - powie.

Finalnie Maria porozmawia z synem, a ten skonfrontuje się z Franką. Początkowo będzie to dla nich bardzo trudne...

"Myślałam, że akurat ty mnie zrozumiesz i nie potępisz. Przecież nie zrobiłam niczego złego" - Franka przyjmie linię obrony.

A jej mąż odpowie: "Ale ja wcale cię nie potępiam! Nie chodzi o to, że urodziłaś dziecko, ale że mi o tym nie powiedziałaś. Nie rozumiem, dlaczego ukrywałaś to przede mną? Mówiłaś, że jestem dla ciebie najważniejszym człowiekiem na ziemi... I co? Nic to dla ciebie nie znaczyło?".

Czy Pawłowi i France uda się dojść do porozumienia? Przekonamy się o tym, oglądając nowy sezon "M jak miłość"! Premierowe odcinki są dostępne dla widzów telewizyjnej "Dwójki" w poniedziałki i we wtorki o godz. 20:55.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy