Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 388494
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Koszmar Franki i Pawła po wakacjach!

Choć wakacje trwają w najlepsze, ekipa "M jak miłość" nie zwalnia tempa i pracuje nad nowymi odcinkami serialu. Z ostatnich kulis produkcji wiadomo, że po wakacyjnej przerwie wiele wydarzy się w życiu Franki i Pawła. Zduńska, która niedawno dowiedziała się o kłopotach swojego syna Adama, będzie robić wszystko, by kontakt z chłopcem odnowić. Zwłaszcza, że z powodu endometriozy trudno jej będzie znów zostać mamą. Jak dalej potoczy się jej wątek? Szczegóły poniżej!

"M jak miłość": Trudne chwile w życiu Franki

W ostatnich odcinkach przed wakacjami druzgoczące wiadomości usłyszała Franka. Kobieta pragnie zajść w ciążę, niestety z powodu endometriozy graniczy to z cudem. Do tego dostała wiadomość od Marty i Karola Lewickich, którzy nie chcą, by utrzymywała kontakt z synem. A gdy zespół Gutowskiego dostaje zaproszenie do USA, dziewczyna postanawia polecieć do Ameryki, by odnaleźć swoje dziecko. Zduńska cały czas ukrywa jednak swoje problemy przed Pawłem. Ten wyczuwa, że coś ją gnębi i coraz bardziej się tym niepokoi.

- Dużo się działo w tym sezonie. Franka przeżyła i te dobre, ale też ostatnio coraz bardziej smutne i trudne momenty. Co do zasady nie boi się zmian i lubi, jak w jej życiu dużo się dzieje ale problemy, które pojawiły się na horyzoncie są dużym wyzwaniem dla niej i dla Pawła - mówiła Dominika Kachlik w kulisach serialu. W zapowiedzi widać kopertę z napisem "otworzyć tylko w razie mojej śmierci". Franka zostawi ją przed swoim wyjazdem do Stanów w celu odnalezienia syna. 

Reklama

- Paweł, ja sobie nie umiem z tym poradzić - powie załamana kobieta swojemu mężowi. Co kryje się za jej przerażającymi słowami?

Wiele wskazuje na to, że sytuację Franki dodatkowo skomplikują jej problemy zdrowotne. Jak donosi Super Express bohaterka tuż po wakacjach trafi do szpitala, gdzie przy jej łóżku będzie czuwał zatroskany Paweł. Sytuacja ma być na tyle poważna, że Zduński będzie rozważał, czy otworzyć pozostawiony przez ukochaną testament...

Czy prawda o przeszłości Franki wreszcie wyjdzie na jaw? Tego dowiemy się już niebawem!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL