M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 311561
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Kolejna porcja newsów z wrześniowych odcinków

To dopiero drugi tydzień bez "M jak miłość", ale wielu fanów już tęskni za serialem. Na osłodę mamy dla nich porcję spoilerów z jesiennej serii. Miłej lektury!

Dominika Ostałowska wraca do serialu!

Na swoim profilu na Instagramie Rafał Mroczek zamieścił fotografię z planu "M jak miłość". Czujnemu oku śledzących profil Mroczka nie umknęło, że nieco z tyłu na zdjęciu znajduje się Dominika Ostałowska, czyli serialowa Marta!

Reklama

Przypomnijmy, że aktorka zniknęła z serialu w ubiegłym roku na skutek decyzji scenarzystów. Marta, po rozwodzie z Andrzejem, wyjechała do... Kolumbii, do swojego syna Łukasza.

"Nie wiem, czy wrócę jeszcze kiedyś do 'M jak miłość'. To pytanie do scenarzystów. Ja jestem dostępna i chętna do grania. Nie zniknęłam z serialu na własną prośbę" - mówiła wówczas Ostałowska w wywiadzie dla "Faktu". W 2017 roku wątek Marty Mostowiak był coraz bardziej wyciszany. Jednak producenci nie zrezygnowali definitywnie z jego zakończenia. Teraz wiemy, że w jesiennych odcinkach znów zobaczymy ją na ekranie!

W jakich okolicznościach Marta wróci do serialu? Być może będzie zaangażowana w pomoc prawną dla swojego byłego męża, który jest niesłusznie oskarżony o molestowanie. Wszystko okaże się już pod koniec sierpnia!

Maja będzie zakładnikiem Artura!

W nowym sezonie "M jak miłość" będziemy świadkami Lewińska w ciężkim stanie trafi do szpitala. Jak do tego dojdzie, na razie nie wiadomo. "To ty zabiłeś Izę!" - wykrzyczy szalony Artur, kiedy zobaczy na szpitalnym korytarzu Marcina... Te sceny zmrożą krew w żyłach!

Tomasz Ciachorowski postanowił przerwać milczenie i skomentować mocne sceny ze zwiastuna:
- Winy i krzywdy wyrządzone przez Artura mogą pójść w niepamięć. Jak wszyscy już wiemy, Iza trafi do szpitala i Artur będzie obwiniał za tę sytuację Marcina. Skalski jest takim gościem, który uważa, że wszyscy są winni nieszczęść, które spotykają jego i jego rodzinę, tylko nie on. Ale jaki będzie finał tej historii, to okaże się po wakacjach... - powiedział aktor w wywiadzie dla Party.pl.

- W te perturbacje, które spotkają Izę i Artura będzie uwikłana też Maja. Będzie ona przechodziła z rąk do rąk. To się, niestety, będzie na niej odbijać. Dla Artura Maja jest trochę takim zakładnikiem. Przede wszystkim w stosunku do Marcina i jego rodziny, więc on będzie robił wszystko, żeby Maję odzyskać - dodał Ciachorowski w tym samym wywiadzie.

Jedno jest pewne, we wrześniu czekają nas prawdziwe emocje!

Aneta po jasnej stronie mocy?

Kiedy Magda całkiem załamie się sytuacją Budzyńskiego (przypomnijmy, prawnik został oskarżony o molestowanie), nieoczekiwanie wsparcia udzieli jej... Aneta!

Kryńska zaoferuje jej pomoc, ale własnymi metodami: wynajmie prywatnego detektywa i zleci mu, by zdobył wszelkie informacje na temat Karoliny (Iga Górecka).

Gdy tylko Bosacki (Mateusz Grydlik) poda jej adres prawniczki, pojedzie do niej i zakomunikuje, że ona też była ofiarą Budzyńskiego.

Mecenas Kubiak przekaże tę informację Joli Kaczmarek (Monika Krzywkowska). Czyżby Aneta tak naprawdę chciała się zemścić?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje