Reklama

"M jak miłość": Karol Strasburger zdobył się na szczerość. Jest zachwycony rodzicielstwem

Karol Strasburger został ojcem w wieku 72 lat. W ostatnim wywiadzie szczerze opowiedział o rodzicielstwie i o tym, jak spędza czas z maleńką Laurą. "W takich chwilach wymiękam" - podsumował aktor "M jak miłość".

Karol Strasburger został ojcem

Od kilku lat życie prywatne aktora i prezentera telewizyjnego jest szeroko komentowane w mediach. Karol Strasburger w sierpniu 2019 roku poślubił młodszą o 37 lat Małgorzatę Weremczuk. Owocem tego związku jest Laura, córeczka pary, przyszła na świat kilka miesięcy po ślubie. Początkowo 72-letni artysta zapowiedział, że nie zamierza zdradzać kulis swojego życia prywatnego. Postanowienie to nie trwało jednak długo i teraz aktor coraz chętniej dzieli się szczegółami swojego rodzicielstwa.

Karol Strasburger o wychowaniu córki

W listopadzie malutka Laura będzie obchodzić swoje drugie urodziny. W niedawnym wywiadzie dla "Twojego Imperium" 72-latek wyjaśnił, że całe życie przygotowywał się do roli ojca. Aktor pragnął, aby ten etap zastał go w dobrym zdrowiu i udało się to osiągnąć. Karol Strasburger stara się poświęcać córce jak najwięcej czasu.

Reklama

Karol Strasburger wyznał, że Laura rozwija się w zawrotnym tempie. Ma także nadzieję, że uda mu się zarazić córkę pasją do sportu, odlicza już dni do ich pierwszego wspólnego wyjścia na stok narciarski. Aktor jest wprost zachwycony rodzicielstwem.

Zobacz też: "Pierwsza miłość": Karol Strasburger znów pracuje i zapowiada... powrót normalności

Autor: Konrad Lubaszewski

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje