Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 371785
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Kamil uwiedzie sekretarkę? Apetyt na seks silniejszy niż rozsądek?

Wkrótce mecenas Gryc (Marcin Bosak) zorientuje się, że nie może przestać myśleć o sekretarce Anicie (Melania Grzesiewicz) i ma wielki apetyt na seks z nią. Lecz dojdzie do wniosku, że ze względu na córkę Polę (Hania Nowosielska) musi zwalczyć swoją… chuć! Czy mu się to uda?

W 1584. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja we wtorek 20 kwietnia o godz. 20.55 w TVP2) Kamil po raz kolejny zda sobie sprawę z tego, jak bardzo Pola przywiązała się do Anity.

Reklama

Zresztą sam też coraz bardziej będzie zafascynowany ponętną sekretarką, czemu da wyraz flirtując z nią w pracy. Uwadze Magdy (Anna Mucha) nie ujdzie, że Gryc nie może oderwać od koleżanki ani myśli, ani wzroku.

Sekretarka zwierzy się Chodakowskiej, że też zauważyła zmianę w zachowaniu Kamila wobec niej, co jednak nie zmienia faktu, że wciąż za jedyną zaletę przystojnego prawnika uważa... jego rezolutną córeczkę Polę.

Gdy w tym samym odcinku Piotrek (Marcin Mroczek) wypomni Grycowi, że podczas spotkania z klientami był rozkojarzony, ten wyjaśni zdumionemu Zduńskiemu, że wszystko przez to, że nie może przestać myśleć o Anicie! Doda, że sekretarka naprawdę zaczęła mu się podobać, choć teoretycznie... wcale nie jest w jego typie.

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama