Reklama

"M jak miłość": Kamil i Anita razem? Wyciekły zdjęcia z planu

Wątek Anity (Melania Grzesiewicz) i Kamila (Marcin Bosak) nabiera rumieńców! Jak się okazuje, po wakacjach piękna piękna sekretarka będzie częstym gościem w domu przystojnego prawnika. Czy stworzą rodzinę dla córeczki Kamila? Jedno jest pewne - wszystko rozstrzygnie się po wakacjach!

Kamil i Anita - wątek pary

Mimo początkowej niechęci, między Anitą i Kamilem w ostatnich odcinkach przed wakacjami wyraźnie zaczęło iskrzyć. Kamil zaczął pracować nad tym, by piękna sekretarka zmieniła o nim zdanie i wreszcie mu zaufała. 

Już wiosną wyznał dziewczynie, że chciałby z nią być.

- Nie mam natury monogamisty, co ja poradzę, że jestem wrażliwy na wdzięki pięknych kobiet? Ale mógłbym się zmienić, gdybyś mnie nie odtrącała - powiedział wówczas.

Podczas tańca Anita powiedziała, że Kamil jak najbardziej jest w jej typie. Miałby u niej szanse, ale...

- Kamil... Ty sam nie wiesz, czego chcesz! Seksowna pani prokurator, Magda - miłość twojego życia... Teraz Joasia... Jesteś jak chłopiec w sklepie z cukierkami - oceniła sekretarka.

Reklama

- Co z tego? Ja tylko patrzę zza szyby... - stwierdził Gryc.

Kamil i Anita po wakacjach

Ze zdjęć zamieszczanych przez produkcję, a także samych aktorów wynika, że wątek Anity i Kamila będzie kontynuowany. Fani mają powody do radości, bo na fotografiach widać wyraźnie, że para będzie starała się stworzyć rodzinę dla córeczki Kamila - Poli. Dziewczynka z pewnością będzie zachwycona, w końcu traktuje Anitę jak własną matkę. Czy temperamentnej parze uda się stworzyć stabilny związek? Wszystkiego dowiemy się tuż po wakacjach!


swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje