Reklama

"M jak miłość": Joanna Koroniewska wróci do serialu?

Joanna Koroniewska w "M jak miłość" grała od pierwszego odcinka. Gdy po kilku latach zdecydowała się na odejście z serialu, fani nie kryli swojego zaskoczenia. Co chwilę plotkuje się o jej rzekomym powrocie. Niedawno znowu pojawiły się takie informacje. Co na to sama zainteresowana?

Urwany wątek w "M jak miłość"

Joanna Koroniewska zakończyła wątek swojej postaci wyjazdem do Stanów Zjednoczonych. Małgosia trafiła do sekty, a następnie do zakładu psychiatrycznego. Od tamtej pory Koroniewska już nie występowała w serialu. Scenarzyści nie zdecydowali się na uśmiercenie postaci, więc fani liczyli na jej powrót do serialu. Coraz więcej wskazuje na to, że jest to możliwe.

Jej serialowe dzieci trafiły pod opiekę Jasi granej przez Barbarę Kurdej-Szatan. Aktorka oczekuje właśnie swojego drugiego dziecka. Fani obawiają się, że ich ulubienica zrobi sobie przerwę od aktorstwa i odejdzie z serialu.

Reklama

Nowa twarz Małgosi?

Gdy Joanna Koroniewska odchodziła z serialu, spekulowano, że w jej postać wcieli się inna aktorka. Po dołączeniu do obsady serialu Barbary Kurdej-Szatan, fani byli przekonani, że to właśnie ona zostanie nową Małgosią. "Z tego co wiem są plany na to, żeby moją postać Małgosi rzeczywiście grała inna aktorka. One były od zawsze, natomiast one nie były nigdy spełnione. Być może taka będzie sytuacja - powiedziała Koroniewska w rozmowie z "Wideoportal.pl" w 2019 roku.

Ostatecznie żadne z przewidywań widzów się nie sprawdziło. 

"M jak miłość": Małgosię zagra inna aktorka? 

Plotki o powrocie

Aktorka pytana przez fanów o swój powrót do serialu od lat konsekwentnie zaprzecza. "Powiem szczerze, były rozmowy wielokrotnie prowadzone ze mną na ten temat. Natomiast ja mam z tą rolą pewien problem, z tzw. utożsamianiem" - powiedziała w jednym z wywiadów.  

Teraz temat znowu powrócił. Na Instagramie Joanny Koroniewskiej jeden z jej fanów zapytał: "Czy wróci pani jeszcze do mjm?". Aktorka odpisała krótko: "nie sądzę" i tym samym kolejny raz ucięła dyskusję. 
swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje