Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367801
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Jak spędza wakacje Dominika Łakomska?

Jakie wakacje planują serialowe gwiazdy? Dominika Łakomska, czyli Teresa z "M jak miłość", najchętniej... zostałaby w pracy!


Reklama

 - Mam nadzieję, że podczas wakacji będę dużo pracować - wchodzić w nowe środowiska, poznawać ciekawych ludzi. Uwielbiam swój zawód, mimo, że czasem bywa trudno. To jest sinusoida. Ale moja córka Jaśmina nie dałaby mi popaść w pracoholizm - rzuca ze śmiechem gwiazda, w wywiadzie dla "Tele Tygodnia".

- Oczywiście, znajdę też czas na wypoczynek, bo musi być równowaga - dodaje aktorka.

- Chciałabym wyjechać do jakiegoś egzotycznego kraju. Marzą mi się palmy, piasek, hamak i... bezalkoholowe drinki - żeby leżeć, odpoczywać i kompletnie nic nie robić. Byłabym wtedy przeszczęśliwa!

Co wydarzy się w wątku Teresy i Artura w powakacyjnych odcinkach "M jak miłość"?

- [W związku Artura i Marysi Rogowskich] namieszała, Teresa Drawicz, którą gra Dominika Łakomska. Wątek był już zadzierzgnięty - Artur i Teresa pocałowali się. Wszystkie panie, które do tej pory kręciły się wokół Artura, zaliczały porażki. Ta zajdzie znacznie dalej - mówi Robert Moskwa, odtwórca roli Artura Rogowskiego. - Może Marysia sobie znajdzie pocieszyciela? Kto wie? To niezwykle życiowy serial. Można powiedzieć, że związek Marysi i Artura był trochę z innej bajki. Gdyby w normalnym życiu spotykały mnie takie sytuacje jak Artura, nie wytrzymałbym nerwowo. A on? Oaza spokoju. - dodaje aktor.

Zdradzamy, że Teresa postanowi nie czekać dłużej, aż jej kochanek powie żonie o romansie i sama przejmie inicjatywę w tej kwestii. Co z tego wyniknie? Jak się można domyślić nic dobrego...

www.mjakmilosc.tvp.pl/

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Dominika Łakomska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje