Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 388591
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Jagoda i Tadek razem?!

W premierowych odcinkach "M jak miłość" dużo wydarzy się w wątku Tadka i Jagody. Choć początkowo nie zapałali do siebie sympatią, już wkrótce zmienią nastawienie! Wszystko za sprawą problemów, jakie spotkają dziewczynę... Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość": Kto się czubi, ten się lubi

Od jakiegoś czasu ewidentnie iskrzy między Jagodą a sadownikiem Kiemliczem. Z najnowszych kulis serialu wynika, że siostrzenica Modrego i Tadek będą mieli się ku sobie! 

- Co Tadeusza pociąga w Jagodzie? To że jest pewna siebie, wie czego chce. Bardzo mocno epatuje swoją kobiecością i stanowczością. I to jest chyba to, czego Tadeusz w kobietach dotąd nie odkrył, a co zaczyna mu się bardzo podobać - mówił Bartłomiej Nowosielski, wcielający się w Tadeusza.

- Tadeusz jest takim facetem, jakiego Jagoda jeszcze nie spotkała. Między nimi iskrzy, te feromony unoszą się w powietrzu i myślę, że Jagoda trochę ma z tym problem - dodała Katarzyna Kołeczek, czyli serialowa Jagoda. 

Reklama

Zarówno Tadeusz, jak i Jagoda nie będą jednak zadowoleni z tej sytuacji, zwłaszcza, że wszyscy dookoła będą starali się ich swatać...

- Para jak marzenie... nie mogą się zaczepić uczuciowo jeszcze, ale na tym polega potem trwałość... - opowiadał Stefan Friedmann - Józek Modry.

To właśnie wujek Jagody i Barbara Mostowiak najbardziej usilnie będą namawiać młodych, by umówili się na randkę. 

Jagodę i Tadeusza paradoksalnie połączą jednak... kłopoty. Siostrzenica Modrego będzie zmagała się z gangsterami, a największym wsparciem obdarzy ją właśnie... Kiemlicz. Zdradzamy, że w 1675. odcinku serialu (emisja 4 października, o 20.55 w TVP 2) dojdzie nawet do pierwszego pocałunku pary!

"M jak miłość": Kiedy i gdzie oglądać?

Premierowe odcinki "M jak miłość" można oglądać w każdy poniedziałek i wtorek o 20.55 w TVP 2.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL