M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390670
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Ilona Janyst jest w ciąży! Radosną nowinę skomentował Mikołaj Roznerski

Radosną nowinę aktorka "Emki" przekazała za pośrednictwem swojego Instagrama, gdzie opublikowała pierwsze zdjęcia "z brzuszkiem". Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Serialowej Anecie pogratulował również kolega z planu - Mikołaj Roznerski.

Ilona Janyst i ciąża

Ilona Janyst jest w ciąży! Za kilka miesięcy na świat przyjdzie drugie dziecko aktorki, która w 2019 roku urodziła córkę. Radosną nowiną Janyst podzieliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych, publikując osobliwą galerię zdjęć.

"Na okrągło. Runda druga! Mój brzuszek robi się okrągły, ponieważ to druga runda, dziecinko!"- przyznała w opisie do zdjęć, na których prezentuje ciążowe krągłości.

Na jednej z fotografii znalazł się także mąż wspomnianej gwiazdy - Paweł Janyst. Szerokie uśmiechy rodziców mówią wszystko - aktorska para już nie może doczekać się kolejnej pociechy na świecie!

Reklama

Co z Anetą w "M jak Miłość"?

Ilona Janyst sporą rozpoznawalność zyskała m.in. dzięki roli w "M jak Miłość". W serialu gra od 2017 roku, a jako Aneta Kryńska-Chodakowska sporo namieszała w życiu serialowych bohaterów: Olka (Maurycy Popiel), Marcina (Mikołaj Roznerski) i Izy (Adriana Kalska). W najnowszych odcinkach postać grana przez Janyst przeszła jednak metamorfozę, na pierwszym miejscu stawiając miłość. W "Emce" Aneta Chodakowska przeżyła już niejedną życiową rewolucję, a teraz wiele wskazuje na to, że sporo zmian czeka także samą Ilonę Janyst! Informacja o ciąży aktorki niezwykle ucieszyła jej przyjaciół z "MjM", którzy ruszyli z gratulacjami.

"Ale Jazzzz. Gratulacje"- napisał Mikołaj Roznerski, dodając emotikony serc, a podobny wpis złożyła także Katarzyna Cichopek.

Nie zabrakło również wielu komplementów skierowanych w stronę aktorki, a także... zapytań o dalsze losy Anety w "M jak Miłość"!

"Gratulacje, ale co będzie z Anetą z Mjm?"- zastanawiała się jedna z internautek.

"Tego nie wie nikt!"- odparła tajemniczo Janyst.

Pani Ilonie my również serdecznie gratulujemy!

Autor: Sabina Obajtek


RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy