Reklama

"M jak miłość": Iga Krefft o emocjonalnej więzi

Gwiazda "M jak miłość" w show-biznesie obecna jest od dziecka. Od kilku lat skupia się na rozwoju swojej muzycznej kariery. Gwiazda jest bardzo aktywna na swoich kanałach social media, które traktuje jako narzędzie do komunikacji z fanami.

Od aktorstwa do muzyki

Iga Krefft największą rozpoznawalność zdobyła dzięki serialowi "M jak miłość", w którym od 2007 roku gra Ulę Mostowiak. Dla roli zamieniła rodzinne Kaszuby na Warszawę i tu rozwija swoją karierę nie tylko aktorską. Krefft jest także piosenkarką, a na koncie ma już wydaną jedną płytę pt. "Ofelia", której nazwa jest też pseudonimem artystycznym wokalistki. 

"W tym momencie na pierwszym miejscu w moim życiu znajduje się muzyka. Właśnie kończę prace nad drugim albumem, w tym miesiącu powinien ukazać się kolejny singiel, pracujemy też nad teledyskami" - zdradza. 

Reklama

Tak mieszka gwiazda "M jak miłość"!
 

Emocjonalna więź

Oprócz tego aktorka bardzo interesuje się modą, na jej Instagramie można znaleźć wiele zdjęć, na których prezentuje swoje stylizacje. "Wyrażam się przez modę i jestem bardzo emocjonalnie związana z przedmiotami, które znajdują się w mojej garderobie. Są one przedłużeniem tego kim jestem, dlatego niechętnie pożyczam swoje torebki, buty czy ubrania innym osobom" - dodaje.

Iga Krefft szczerze o chorobie

ZOBACZ TEŻ: Barbara Kurdej-Szatan wygląda zupełnie inaczej! Co się stało?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Iga Krefft

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje